Thor: Ragnarok’tan Yeni Görsel

Thor: Ragnarok filminin yönetmeninden yepyeni bir fotoğraf geldi.

Thor: Ragnarok filminin yönetmeni Taika Waititi Odin’in canlandıran Anthony Hopkinse ve Thor’u canlandıran Chris Hemsworth ile beraber oldukları bir görsel paylaştı.

By Odin's Beard, it's Mr NZ and Mr Aus sharing an Anzac kiss through a sweaty Anthony Hopkins filter. You guys think I just fuck around all day hanging out with celebrities, but really I'm creating cultural ties and spiritual understanding between the different peoples of the world… through dumb photos. @chrishemsworth #Ragnarok #OdinSweat #HoppoSandwich #Anzacs #AtlantaHEAT #HannibalFilter

A post shared by Taika Waititi (@taikawaititi) on

Thor: Ragnarok Fragmanı

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda Taika Waititi oturuken, Thor karakterini Chris Hemsworth, Loki’yi Tom Hiddleston, Leydi Sif’i Jaimie Alexander, Odin’i Anthony Hopkins ve Heimdall’ı Idris Elba canlandıracak. Avengers serisinde Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakteriyle karşımıza çıkacak Tessa Thompson da filmin kadrosunda yer alıyor. Filmin kötü karakteri Hela rolünde ise müthiş aktris Cate Blanchett olacak.

Thor: Ragnarok Konusu

“Thor serisinin yeni filminde Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, hapis olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik çekici de kendisinden alınmıştır  ve Asgard büyük bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgard’ı yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise Hela’dır. Ancak Thor, Asgard’ı kurtarabilmek için özgür kalmalı ve bunun için de karşısına Hulk’ı çıkaran yarışmayı kazanmalıdır.”

Filmin gösterim tarihi 27 Ekim 2017…

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3220

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2580

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2541

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2863