“Bad Samaritan”dan yeni Poster!

David Tennant’lı "Bad Samaritan" ile gerilimin dozu artıyor.

Bad Samaritan’da yanlış zamanda yanlış yerde olmak korkunç sonuçlar doğuruyor! 10. Doktor’umuz olarak akıllara kazınan, “Harry Potter ve Ateş Kadehi” ile “Jessica Jones” yapımlarındaki kötü adam performanslarıyla beğeni toplayan oyuncu David Tennant ile “Misfits” ile yıldızının parlamasının ardından yakın zamanda “Ölümcül Makineler”de karşımıza çıkacak Robert Sheehan’ın başrollerini üstlendiği polisiye gerilim filminden yeni poster yayınlandı.

Sean Falco isimli bir vale, zengin müşterilerin evlerini soymak için zekice bir sahtekarlık geliştirir. Ancak işler, yanlış müşteriye çattığında kötüye gitmeye başlar. Sean, soymak için gittiği evde esir tutulan bir kadına rastlar. Hapse girmekten korktuğu için kadını orada bırakır ve polise haber verir. Ancak polis adamın evini aradığında kadına dair hiçbir ize rastlamaz. Şimdi ise Sean, kendisinden intikam almak isteyen müşteriden kaçmalı ve adamın evinde esir kalan kadını kurtarmalıdır…

Kadrosunda Carlito Olivero, Kerry Condon, Lisa Brenner, Hannah Barefoot ve Jacqueline Byers gibi isimleri bulunduran “Bad Samaritan”ın yönetmen koltuğunda ise geçtiğimiz sene vizyona giren “Geostorm” ile yönetmenliğe adım atan Dean Devlin oturuyor.

“Bad Samaritan”, Amerika’da 4 Mayıs’ta gösterime girecek.