Ben Kinsgley’den Bilginer’e Övgü Dolu Sözler

Usta Aktör Ben Kingsley Osmanlı Subayı filminde beraber oynadığı Haluk Bilginer hakkında övgü dolu sözler söyledi.

  • 113PAYLAŞIM
  • 18883OKUMA

Holywood’un veteran oyuncusu Ben Kingsley’in ve Josh Harnett’ın da kadrosunda bulunduğu The Ottoman Lieutenant heyecan verici oyuncu kadrosuyla merakla beklediğimiz bir film. Başrollerini Michiel Huisman ve Hera Hilmar paylaştığı yapımda aynı zamanda ülkemizin değerli iki oyuncusu da olacak. Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem’i de bu filmde izleme şansına sahip olacağız. Bu haberimizde ise Ben Kingsley’in Haluk Bilginer hakkındaki övgü dolu sözlerine odaklanıyoruz. Usta aktör Bilginer için “Haluk’un harika filmi Kış Uykusu’nu daha önce izlemiştim. Onu ilk gördüğümde bir yerlerden tanıdığımı farkettim ve hemen hatırladım. Filmdeki performansına bayılmıştım. Haluk Bilginer’in de bu filmde rol alması, yönetmenimizin ve film ekibimizin, kadroyu ne kadar başarılı bir şekilde oluşturduğunun bir göstergesi” dedi. Haluk Bilginer ise “Onunla birlikte oynamaktan çok keyif aldım” diye ekledi.

 

“Osmanlı döneminin son yıllarında, 1.Dünya Savaşı zamanında geçen hikayenin temelinde Amerika’lı bir hemşire ile bir Osmanlı subayı arasında yaşanan aşk hikayesi var.”

Yönetmenlik koltuğunda Joseph Ruben‘in oturduğu filmin senaryosunu Jeff Stockwell yazdı. Film 19 Mayıs’ta gösterimde olacak.

 

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3045

Arabistan’da 35 yıllık yasak kalkıyor! Sinema halka açıldı

Suudi Arabistan’da 35 yıllık yasaktan sonra halka açık sinemada yayınlanacak ilk film Marvel'dan geliyor.

2548

Haluk Bilginer’in Forget About Nick’inden Türkçe fragman

Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer'in de yer aldığı, Margarethe von Trotta'nın yönetmenliğini üstlendiği Eski Kocam(ız) (Forget About Nick) filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

3871

Usta Aktör Haluk Bilginer’den Yeni Film

Usta aktör Haluk Bilginer, Özge Özpirinçci ve Ali Atay'la birlikte aynı filmde rol alacak.

3542