Nereden Nereye Bugün Gösterimde

Başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in paylaştığı Nereden Nereye vizyonda!

  • 89PAYLAŞIM
  • 14802OKUMA

28 Nisan tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Yönetmenlik koltuğunda Volkan Dönmez’in oturduğu ve yapımcılığını Insignia Yapım’ın üstlendiği Nereden Nereye filmi bugün gösterime girdi. Başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in paylaştığı film yanlışlıklar ve sakarlıklar üzerine kurulu bir durum komedisi. Filmin senaryosu ise Selim Çiprut tarafından yazıldı.

“Hayallerinin peşinden koşanların hikayesinin komik dille anlatıldığı Nereden Nereye’de Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışan Ejder bir gün gazetede; en çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi) ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir?”

 

 

Nereden Nereye’den Klip

28 Nisan'da vizyonda olacak Nereden Nereye filminden yeni bir şarkı ve klip yayınlandı.

11291