Bir Netflix Filmi Olan Mudbound’un Fragmanı Yayınlandı

2017 Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapan ve büyük övgü kazanan Mudbound’un yeni bir fragman yayınlandı.

Bir-Netflix-Filmi-Olan-Mudbound’un-Fragmani-Yayinlandi

Netflix’in Oscar yolunu açmak adına yapımını gerçekleştirdiği filmler arasında en ümit vadeden Hillary Jordan’ın aynı isimli romanından uyarlanan Mudbound olarak gözüküyor. Bu yıl içerisinde I Don’t Feel at Home in This World Anymore, Okia ve Meyerowitz Stories filmleriyle dikkat çekmeyi başaran Netflix’in söylenene göre Oscar için en büyük adayı Mudbound olacak. 2015 yapımı Bessie ile Altın Küre, Emmy ve SAG ödül törenlerinde adından söz ettiren başarılı genç yönetmen Dee Rees’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunda da Dee Rees ve Virgil Williams imzası var.

Mudbound, 2. Dünya Savaşı sonrası memleketleri Mississipi’ye dönen iki adamın bir taraftan savaşın ardından çektikleri sıkıntılarla boğuşmalarını, bir taraftan şehir hayatına alışma süreçlerini ve ırkçılık ile savaşmaları üzerine odaklanıyor. Prömiyerini Sundance’te yapan film, Londra ve Toronto Film Festivalleri’nde gösterildikten sonra Gotham Ödülleri’nde Jüri Özel Ödülü’ne layık görülmüştü.

Oyuncu kadrosunda Carey Mulligan, Mary J. Blige, Jason Clarke, Rob Morgan, Jonathan Banks, Jason Mitchell ve Garret Hedlund’un yer aldığı ve yeni fragmanıyla oldukça etkileyici olduğunu belli eden film, 17 Kasım tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Mudbound Filmi Fragmanı

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2685

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3346

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2870

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3185