Stranger Things 2’den Sadettin Teksoy’lu tanıtım

Stranger Things 2, bugün (27 Ekim 2017) itibariyle Netflix’te. Daha önce Barış Manço ile tanıtımı yapılan diziye şimdi de Saadettin Teksoy’un olduğu bir tanıtım videosu yayınladı.

  • 23PAYLAŞIM
  • 3756OKUMA

90’lı yılların unutulmaz araştırmacısı Sadettin Teksoy, uzun bir süre ekranlarda görünmüyordu. Yabancı dizilerin 2’inci sezonları başlarken, Netflix Türkiye büyük bir sürpriz yaptı ve Stranger Things’in fragmanında Sadettin Teksoy oynadı. Gizem ve araştırma konusunda bir zamanlar Türkiye’de oldukça ses getiren Teksoy’un gizem dolu kasabada yaşanan olayların içerisinde yer alması Türkiye’de büyük ses getirdi.

Sadettin Teksoy, Hawkins’te

Netflix Türkiye’nin yayınladığı yeni tanıtım videosunda Sadettin Teksoy, Stranger Things dizinin geçtiği Hawkings’te boy gösterip, bölgede yaşanan gizemleri araştırıyor.

Tanıtımın metni ise şöyle:

Hawkins’te her şey gittikçe tuhaf bir hal almıştır. Araştırmacı gazeteci Sadettin Teksoy, Hawkins’te yaşanan bu Stranger Things gizemini çözmek için olay yerine doğru yola çıkar.

Stranger Things dizisinin konusu:

Hawkins kasabasında küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Arkadaşından dönen Will, yolda korkutucu bir şey görür. Devlete ait bir laboratuvarın derinliklerinde korkutucu bir gizem yatmaktadır.

Stranger Things 3. sezondan teaser geldi

Netflix, merakla beklenen Stranger Things'in üçüncü sezon hazırlıklarının başladığını özel bir videoyla paylaştı

2667

Stranger Things’in 3. sezonundan harika detaylar

80'lerin büyülü dünyasını bizlere yaşatan Stranger Things’in dizisinin yapımcılarından Shawn Leny, dizinin yeni sezonuyla ilgili bazı akılda kalıcı detaylar verdi.

4862

Spotify’da Hangi Stranger Things Karakterisiniz?

Netflix, spotify üzerinden fenomen dizi Stranger Things’de hangi karaktere benzediğinizi bulmanız için interaktif bir deneyim oluşturdu.

4428

Stranger Things’in 2. Sezon Fragmanında Barış Manço Sürprizi

Netflix Türkiye, Stranger Things dizisinin ikinci sezon duyurusunu Barış Manço’nun “Dönence” şarkısıyla yaptı.

3829