Bizim Hikaye’de ortalık karıştı! Yeni bölümde neler olacak?

Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye, 13 Eylül Perşembe akşamı yeni sezonuyla izleyicilerinin karşısına çıkacak.

  • 8PAYLAŞIM
  • 1215OKUMA

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolünde oynadıkları dizi, sezona bu hafta giriş yapıyor.

İşte yeni bölüm özeti:

Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmektir. Asım yakalanmış, Hikmet eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar bir yaş daha büyümüş, Tülay’ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise Filiz’i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Özetle dışarda her şey yolundadır. Filiz’in içerde yoldaşlık ettiği Çiçek’le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur.

Derken Filiz’in hayatı anlatılanların koca yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla tepetaklak olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına emindir. Bu naif düşünce onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi asıl şimdi başlar.
Minibollar için bu kez tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibolları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz çok daha yırtıcı ve mücadeleci olmak zorundadır.

Filiz, Minibolların savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet’in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz habersizdir. Şimdi Filiz’in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır.
Ve tabi aşkı da, aşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağı ise aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır.

Bizim Hikaye yeni bölümüyle 13 Eylül Perşembe 20.00’de FOX’ta!

 

Bizim Hikaye dizisinde flaş gelişme! İki yeni isim geldi!

Fox TV'nin sevilen dizisi, başrollerini Hazal Kaya ve Reha Özcan'ın paylaştığı Bizim Hikaye dizisinin ekibinde değişikliler yaşanıyor.

1449