“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off filmi “Hobbs and Shaw”un çekimleri başladı!

Dwayne Johnson ve Jason Statham'ı tekrar buluşturan "Hobbs and Shaw"un çekimlerine başlandı

Tüm dünyada beş milyar doların üstünde gişe hasılatı elde eden “Hızlı ve Öfkeli” serisinin spin-off filmi “Hobbs and Shaw”un çekimlerine başlandı. Filmin başrollerinden Dwayne Johnson müjdeli haberi Instagram hesabından duyurdu.

“Hızlı ve Öfkeli” serisinden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanacak filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Jason Statham ikilisi üstleniyor. “The Crown” dizisinin Prenses Margaret’ı Vanessa Kirby Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanına hayat verirken, Altın Küre ödüllü Idris Elba’yı kötü adam olarak izleyeceğiz.

Hikaye detayları henüz belli olmayan filmin senaryosunu serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan yazıyor. Yönetmen koltuğuna ise “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch geçiyor.

Hobbs and Shaw” 2 Ağustos 2019’da ülkemizde vizyona girecek.

Kaynak: Beyazperde

Hızlı ve Öfkeli Netflix’te dizi olarak uyarlanıyor

Gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli serisi (Fast & Furious), Netflix tarafından dizi formatında ekranlara taşınmaya hazırlanıyor

711

Logan’ın X-23 Spin-off’u Geliyor

Yılın en başarılı filmlerinden olan Logan'ın spin-off'u için hazırlıklara başlandı.

1281

Rodriguez Hızlı ve Öfkeli’de Devam Edecek Mi?

Hızlı ve Öfkeli serisinde Letty karakterini canlandıran Michelle Rodriguez, yeni filmde yer alıp almayacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

1253

Hızlı ve Öfkeli Vizyonda

Hızlı ve Öfkeli serisi sekizinci filmiyle vizyonda, bu aksiyon dolu filmi kaçırmayın!

18921