Black Mirror Hayranlarına Müjdeli Haber

Black Mirror'ın dördüncü sezonundan fragmanlar gelmeye devam ediyor.

  • 23PAYLAŞIM
  • 3857OKUMA
black mirror

Dördüncü Sezonun Kapanışını Yapacak Black Museum Bölümün Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından Black Mirror, dördüncü sezon bölümlerine ait fragmanları izleyici karşısına çıkarmaya devam ediyor. Jodie Foster’ın yönettiği “Arkangel” ve Andrea Riseborough’un başrolünde yer aldığı “Crocodile” bölümlerinin ardından, bu kez yeni sezonun kapanışını yapacak olan “Black Museum” adlı altıncı bölümün içerikleri görücüye çıktı.

Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker’ın senaryosunu yazdığı 90 dakikalık bölümün yönetmen koltuğunda yakın dönemde Peaky Blinders’la kamera arkasına geçen Colm McCarthy yer alırken başlıca rollerde Douglas Hodge, Letitia Wright, Aldis Hodge ve Babs Olusanmokun’u izleyeceğiz.

Black Museum bölümünde ve fragmanında olaylar Douglas Hodge’un hayat verdiği Rolo Haynes karakterinin yoluna çıkan Black Museum adlı müzeyle tanışmasıyla gelişiyor. Fragmandan yapılabilecek ilk çıkarımlar Black Museum’un dizinin Christmas özel bölümü Black Christmas ile benzer bir şekilde “antoloji içinde antoloji” özellikleri taşıyacağı yönünde.


Black Museum fragman, diğer iki bölüm fragmanı gibi, Netflix’in 13 günlük Black Mirror paylaşım etkinliği kapsamında yayınlandı. Netflix 6 Aralık gününe kadar, dizinin dördüncü sezonuyla ilgili sürpriz paylaşımlar yapmaya devam edecek.

Black Mirror 4. Sezon Crocodile Bölümünün Fragmanı Yayınlandı:

Teknolojinin modern toplum üzerinde yarattığı kabusları ele alan Netflix dizisi Black Mirror’ın dördüncü sezonundaki Crocodile bölümünden afiş ve fragman paylaşıldı. Yeni sezonun taptaze görüntüleri, geçtiğimiz gün ilk bölüm Arkangel’den yayınlanan fragmanla görücüye çıkmıştı.

İlgi çekici fragman da Kiran Sonia Sawar’ın canlandırdığı karakterin ağzından dökülen “Memories can be subjective” (Hatıralar öznel olabilir.) bu cümleyle açılışını yapıyor ve devam ediyor: “tam olarak kararlı olmayabilirler ve genelde duygusaldırlar”. Ardından Sawar’ı, kazayı tam olarak göremediğini söyleyen Andrew Gower’ın karakteriyle konuşurken görüyoruz. Sonrasında ise Sawar, hatıralara erişmeyi sağlayan gizemli bir makineyi çalıştırıyor.Crocodile’ın yönetmen koltuğunda Lawless, The Road ve The Proposition filmleriyle tanınan Avustralyalı yönetmen John Hillcoat var. Bölümün oyuncu kadrosunda ise Andrea Riseborough, Andrew Gower, Kiran Sonia Sawar ve Anthony Welsh başı çekiyor. Black Mirror’ın prömiyer tarihiyle ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

Black Mirror 4. Sezon Arkangel Bölümünün İlk Fragmanı:Dördüncü sezondan gelen ilk fragman, dizinin geçtiğimiz sezonlarla tutarlı bir tonda ilerlediğini gösteriyor. İlk bölümün başlıca rollerinde DeWitt’e Sarah Abbott, Brenna Harding, Owen Teague ve Matt Baram gibi isimler eşlik ediyor.

Black Mirror’ın Özel Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

29 Aralık’ta dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkan Netflix’in popüler bilim kurgusu Black Mirror’dan kamera arkası görüntüleri paylaşıldı.

2926