Poyraz Karayel: Küresel Sermaye Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Poyraz Karayel isimli dizideki karakterlerin sinema macerasını anlatacak olan Poyraz Karayel: Küresel Sermaye'den ilk fragman yayınlandı.

poyraz-karayel-küresel-sermaye

Başrollerini Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Erkan Can, Şükran Ovalı ve Reha Özcan’ın paylaştığı Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, mafya lideri Kulaksız Adnan’ın, kızı Yasemin’i sevgilisi Semih’ten ayırmaya çalışmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Aynı adlı dizinin öncesinde, 2014 yılında geçen hikâyede mafya babası Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Mahber’in oğlu Semih ile beraberdir. Bu ilişkiyi onaylamayan Kulaksız Adnan, kızını Semih’ten ayırması için Bahri Umman’ı görevlendirir. Bahri’nin bu görevi kendi adamı Sadrettin ve onun çevresindekilere vermesiyle tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı bir maceranın kapısı aralanmış olur.

Poyaz-Karayel-Küresel-Sermaye

Poyral Karayel: Küresel Sermaye’nin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken senaryosu Ethem Özışık’ın kaleminden çıkıyor. 15 Aralık 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3514

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

4249

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2902

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4449