Brad Pitt, World War Z 2 için David Fincher’ı İstiyor

2013 yapımı zombi filmi olan World War Z’nin devamı için çalışmalar devam ediyor. World War Z kitabının film haklarını aldıktan sonra filme dönüştüren ve başrolünü de oynayan Brad Pitt, ikincisi için kolları sıvamış durumda. Serinin ikinci filmi için eski arkadaşı yönetmen David Fincher’ı kamera arkasında isteyen Pitt, Fincher ile şu sıralar temas halindeymiş. İlk filmin […]

  • 24PAYLAŞIM
  • 3983OKUMA

2013 yapımı zombi filmi olan World War Z’nin devamı için çalışmalar devam ediyor. World War Z kitabının film haklarını aldıktan sonra filme dönüştüren ve başrolünü de oynayan Brad Pitt, ikincisi için kolları sıvamış durumda.

Serinin ikinci filmi için eski arkadaşı yönetmen David Fincher’ı kamera arkasında isteyen Pitt, Fincher ile şu sıralar temas halindeymiş. İlk filmin yönetmeni olan J.A. Bayona’nın Jurassic World film serisiyle anlaşmasından sonra boşalan koltuk için David Fincher ile anlaşılırsa ikilinin birlikte olduğu dördüncü film olacak.

Daha önce Se7en, Fight Club ve The Curious Case of Benjamin Button filmlerinde ortak çalışan ikili, yer aldıkları bu üç filmle de sinema tarihinde önemli bir iz bıraktılar.

World War Z’nin devam filminin çekimlerinin önümüzdeki sene, yani 2017 yılının içerisinde başlaması bekleniyor. Vizyon tarihi ise en erken 2018 olacak.

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3794

Brad Pitt, taciz skandalını beyazperdeye aktarıyor!

Ünlü oyuncu Harvey Weinstein’ın taciz skandallarına odaklanan bir filmin yapımcılığını üstleniyor.

3024

World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

3945

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4078