Game of Thrones 7. Sezonu Daha Az Bölümlü Olabilir

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı. Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da […]

  • 13PAYLAŞIM
  • 2072OKUMA

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı.

Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da sezon 10 bölümden daha kısa olacak!

Dizinin yapımcısı David Benioff’un son iki sezonun daha kısa olmasını düşündüğünü biliyoruz. Yönetmen listesinin azlığı da bu bilgiyi doğrular nitelikte gözüküyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan Comic-Con esnasında 7. sezonun bölüm sayısının açıklanmasını bekliyoruz.

Thor The Dark World, Terminator Genisys gibi önemli filmlerin yönetmeni olan ve ilk iki sezonda Game of Thrones’u da çeken Alan Taylor, yedinci sezon ile birlikte geri dönüyor. Sezon 5’te çalışan ve 6. sezonun ilk iki bölümünü çeken Jeremy Podeswa da yedinci sezon listesinde yer alıyor.

Diğer iki isimse daha önce yine Game of Thrones’u çeken Mark Mylod ve bu sezon ilk defa kadroya katılan Matt Shakman olarak açıklandı. Shakman’ın daha önce Always Sunny in Philadephia, Fargo, Mad Men ve The Good Wife dizilerine de bölüm çektiğini belirtelim.

Siz Game of Thrones’un yeni sezonunun daha az bölümlü olma düşüncesine ne diyorsunuz? Sizce yönetmen sayısının az olması az bölüm olacağını işaret ediyor mu?

Game of Thrones izleyicilerine müjdeli haber!

Dünya çapında milyonlarca hayran kitlesi bulunan Game of Thrones'un devam dizisi için onay verildi

830

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini buldu

2018 BAFTA Craft Ödülleri sahiplerini bulurken gecenin kazananları Three Girls, Game of Thrones ve The Crown oldu.

315

Game of Thrones’un yıldızı Emilia Clarke’tan özel bir video geldi!

Game of Thrones‘un en ünlü karakterlerinden Daenerys Targaryen’a hayat veren Emilia Clarke, eğlenceli bir kamera arkası videosuyla izleyici karşısına çıktı.

550

Game of Thrones finalinde dev savaş  

Game of Thrones’un yardımcı yönetmeni, final sahnesi ile ilgili dizinin sevenlerini heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu

886