Game of Thrones 7. Sezonu Daha Az Bölümlü Olabilir

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı. Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da […]

  • 12PAYLAŞIM
  • 1887OKUMA

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı.

Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da sezon 10 bölümden daha kısa olacak!

Dizinin yapımcısı David Benioff’un son iki sezonun daha kısa olmasını düşündüğünü biliyoruz. Yönetmen listesinin azlığı da bu bilgiyi doğrular nitelikte gözüküyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan Comic-Con esnasında 7. sezonun bölüm sayısının açıklanmasını bekliyoruz.

Thor The Dark World, Terminator Genisys gibi önemli filmlerin yönetmeni olan ve ilk iki sezonda Game of Thrones’u da çeken Alan Taylor, yedinci sezon ile birlikte geri dönüyor. Sezon 5’te çalışan ve 6. sezonun ilk iki bölümünü çeken Jeremy Podeswa da yedinci sezon listesinde yer alıyor.

Diğer iki isimse daha önce yine Game of Thrones’u çeken Mark Mylod ve bu sezon ilk defa kadroya katılan Matt Shakman olarak açıklandı. Shakman’ın daha önce Always Sunny in Philadephia, Fargo, Mad Men ve The Good Wife dizilerine de bölüm çektiğini belirtelim.

Siz Game of Thrones’un yeni sezonunun daha az bölümlü olma düşüncesine ne diyorsunuz? Sizce yönetmen sayısının az olması az bölüm olacağını işaret ediyor mu?

Game of Thrones Karakterleri Posta Pulu Oldu

Birleşik Krallık’ın posta servisi Royal Mail, popüler fantastik kurgu dizisi Game of Thrones’un çok sayıda karakterinin yer aldığı posta pulları hazırladı.

3063

Game of Thrones 2019’da Geliyor

Dizinin yıldızı Sophie Turner, verdiği bir röportajda dizinin prömiyer tarihini açıkladı.

448

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

837

Emilia Clarke ve Kit Harington Altın Küre İçin Yarışacak

Gelmiş geçmiş en iyi fantastik dizi diyebileceğimiz GOT bu kez gözünü "Altın Küre"ye dikti.

291