Game of Thrones 7. Sezonu Daha Az Bölümlü Olabilir

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı. Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da […]

  • 23PAYLAŞIM
  • 3710OKUMA

Geçtiğimiz pazar günü 6. sezonunu geride bıraktığımız Game of Thrones dizisinin önümüzdeki sene Nisan ayında başlayacak olan 7. sezonunun yönetmen listesi açıklandı.

Daha önce beş yönetmenle çalışan dizinin yedinci sezonda sayıyı indirerek dört yönetmenle çalışacağını görüyoruz. Bunun iki anlamı olabilir; ya dizi biraz daha aynı bölümlere sahip olacak bu yüzden aynı yönetmenlerle çalışılacak, ya da sezon 10 bölümden daha kısa olacak!

Dizinin yapımcısı David Benioff’un son iki sezonun daha kısa olmasını düşündüğünü biliyoruz. Yönetmen listesinin azlığı da bu bilgiyi doğrular nitelikte gözüküyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan Comic-Con esnasında 7. sezonun bölüm sayısının açıklanmasını bekliyoruz.

Thor The Dark World, Terminator Genisys gibi önemli filmlerin yönetmeni olan ve ilk iki sezonda Game of Thrones’u da çeken Alan Taylor, yedinci sezon ile birlikte geri dönüyor. Sezon 5’te çalışan ve 6. sezonun ilk iki bölümünü çeken Jeremy Podeswa da yedinci sezon listesinde yer alıyor.

Diğer iki isimse daha önce yine Game of Thrones’u çeken Mark Mylod ve bu sezon ilk defa kadroya katılan Matt Shakman olarak açıklandı. Shakman’ın daha önce Always Sunny in Philadephia, Fargo, Mad Men ve The Good Wife dizilerine de bölüm çektiğini belirtelim.

Siz Game of Thrones’un yeni sezonunun daha az bölümlü olma düşüncesine ne diyorsunuz? Sizce yönetmen sayısının az olması az bölüm olacağını işaret ediyor mu?

Game Of Thrones’dan 8. sezon fragmanı geldi

Son yılların en çok izlenen ve en çok beklenen dizi Game Of Thrones'dan yeni sezon fragmanı geldi. 

6314

‘Game of Thrones’tan sürpriz son! Herkes çok şaşıracak

Game of Thrones’un merakla beklenen finali bu kez başrollerden Sophie Turner’ın gündemindeydi. Dizide sekiz sezondur Sansa Stark karakterine hayat veren Turner, büyük finalin izleyiciyi ikiye böleceği

2450

Peter Dinklage’den duygusal mesaj!

Game of Thrones’un başrol oyuncularından Peter Dinklage, ‘Game of Thrones’ vedasıyla ilgili duygularını paylaştı

3668

George R. R. Martin ‘Game of Thrones’un bitmesini istemiyor

HBO’nun hit dizisi Game of Thrones, sekiz sezonun ardından final yapmaya hazırlanırken dizinin yaratıcısı George R. R. Martin’den yeni açıklamalar geldi.

2548