Bradley Cooper’ın yeni projesi belli oldu

Clint Eastwood'un kadrosunda yer aldığı The Mule filmi için Bradley Cooper ile görüşmelere başlandı. 2014 yapımı American Sniper filminde beraber olan ikili yeni film için tekrar bir araya gelebilir.

  • 9PAYLAŞIM
  • 1383OKUMA

Variety’de yer alan habere göre, The Mule filminin yönetmenliğini aynı zamanda filmin başrolünde de yer alan Clint Eastwood üstleniyor. Uzun süre sinemadan uzak kalan Eastwood,  The Mule filmi ile son kez oyunculukta yer alabilir. Projenin yürütücü yapımcı kadrosunda Ruben Fleischer, David Bernad ve Todd Hoffman yer alırken filmin yapımcıları ise Eastwood, Dan Friedkin ve Bradley Thomas.

Film, Sam Dolnick’in 2014 yılında The New York Times dergisinde yayımlanan bir makalesine dayanıyor. 80’li yaşlarında olan Earl Stone(Clint Eastwood)  iflas etmek üzere olan bir adamdır. Earl ona gelen ve yalnızca araba kullanmasını gerektiren iş teklifini kabul eder. Ancak bu iş ile Meksikalı bir uyuşturucu karteli için kuryelik yapacağını bilmemektedir. Earl, narkotik ajanı Colin Bates’in (Bradley Cooper) tarafından artık yakın takibe alınmıştır.

James Gunn: Vol. 3’de Gelecek

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn serinin üçüncü filmini de yöneteceğini açıkladı.

15533

Fragmanlar Bitmek Bilmiyor: Mutluyuz

Guardians of the Galaxy Vol. 2’den yepyeni bir fragman yayınlandı!

9723