Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol’dan Cannes tepkilerine cevap!

Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol, sosyal medyada sıkça konuşulan "öne geçme" konusuna tepkilerini gösterdi.

Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştiren Ahlat Ağacı filminin oyuncuları, bir video çekerek durumu tiye aldı.

Festivalin kırmızı halısında poz veren film ekibi, kalabalık sebebiyle sıkışık durumda kalmış ve kimi oyuncular geri planda kalmıştı. Murat Cemcir’in Bennu Yıldırımlar’ı iterek önüne geçmesi sosyal medyada büyük tepki çekerken, Hazar Ergüçlü ve Nuri Bilge Ceylan arasında poz veren Doğu Demirkol da Demet Akalın’ın hedefi olmuştu. Sosyal medyadan ekip fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, Demirkol’un üzerine çarpı işareti koymuş ve oyuncunun, ödüllü yönetmenle Ergüçlü’yü kapattığını söylemişti. Gelen tepkilere cevap olarak bir video çeken Ergüçlü ve Demirkol, birbirlerini ittirdikleri bir video ile durumu yumuşattı.

 

DEMET’İ Tİ’YE ALDILAR!⚡️⚡️⚡️ Demet Akalın, Cannes'da "Ahlat Ağacı" filminin başrol oyuncusu Doğu Demirkol'un Hazar Ergüçlü'nün önünde durarak elbisesini kapatmasına sinirlenmişti. Doğu Demirkol'un üzerine çarpı işareti koyarak "Kimsin ya kızı kapatmışsın" demişti. Hazar Ergüçlü ve Doğu Demirkol çektikleri videoyla bu durumu ti'ye aldı. #DemetAkalın #HazarErgüçlü #DoğuDemirkol #AhlatAğacı #herseymagazin @demetakalin @hazarerguclu @dogudemirkol

Her Şey Magazin (@herseymagazin)'in paylaştığı bir gönderi ()