Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona giren filmler köşemizde yine karşınızdayız. Haftanın vizyon filmleri arasında yoğunluklu olarak komedi filmleri ve Türk yapımları dikkat çekiyor.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3528OKUMA

Bu hafta vizyona giren filmler köşemizde yine karşınızdayız. Haftanın vizyon filmleri arasında yoğunluklu olarak komedi filmleri ve Türk yapımları dikkat çekiyor.

Aptallar Çetesi, bu hafta vizyona giren filmler arasında tek yabancı yapım olurken; Sen Sağ Ben Selamet, Oldu mu Şimdi?, Zuzula, Tereddüt, Alemde Bir Gece filmleri de haftanın Türk vizyon filmleri olarak öne çıkıyor.

*Yukarıdaki fragman, Aptallar Çetesi filmine aittir.

Aptallar Çetesi (Masterminds)

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Komedi

Oyuncular: Zach Galifianakis, Kristen Wiig, Owen Wilson

Filmin Konusu: Ekim 1997 Loomis Fargo Soygunu’ndan esinlenen Aptallar Çetesi; Amerika tarihindeki en büyük soygunlardan birini oldukça mizahi bir dille anlatan, fazlasıyla eğlenceli bir yapım olarak öne çıkıyor. Aptallar Çetesi; bir nakit para taşıma şirketinin sürücüsü olan David’in (Zach Galifianakis) seksi iş arkadaşı Kelly (Kristen Wiig) tarafından taşıdığı paraları çalması konusunda aklının çelinmesini ve ardından gelişen komik olayları konu alıyor.

Sen Sağ Ben Selamet

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Komedi

Oyuncular: Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Ufuk Özkan

Filmin Konusu: Sen Sağ Selamet filmi; aynı nakil aracı ile yola çıkan, mahkumiyetinin bitmesine yalnızca iki gün kalmış olan Selamet (Burçin Bildik) ve müebbet hapis cezalı Sansar’ın (Ufuk Özkan) içindikleri bulundukları aracın kaza yapması sonucunda serbest kalmalarını ve kaçış sürecinde yaşadıkları komik maceraları konu alıyor.

Oldu Mu Şimdi?

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Komedi

Oyuncular: Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven

Filmin Konusu: Bir yanlış anlama sonucu hapse düşen Yaşar (Yavuz Seçkin) ve koğuşta tanışıp dost olduğu Ömer (Serkan Şengül) hapistan çıktıktan sonra yaptıkları bir dolandırıcılık sebebiyle yeniden içeri girerler. Hapisten tekrar çıktıktan sonra kirli işlere tövbe eden ikili, camide bir cenazenin taşınmasına yardımcı olur. Pek dostu olmayan zengin bir işadamının naaşını kaldırdıkları ortaya çıkan ikili, adamın cenazesini kaldıranlara tüm mal varlığını vereceğini yazan vasiyeti üzerine birden zengin olup adamın nakliye şirketinin sahibi olurlar. Fakat bu şirkete sahip olmak isteyen başkaları da vardır.

Zuzula

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Oyuncular: İnanç Akbulut, Fatih Selim Emek, Canan Ünal

Filmin Konusu: İlham problemi yaşayan aşk romanları yazarı Vildan Akın’a yayınevinden ilginç bir teklif gelir. Yayınevinin gerilim romanı yazması konusunda getirdiği teklifi kabul eden Vildan, yeni romanına daha iyi odaklanmak için sessiz bir yere gitmeye karar verir. Sessiz bir köyde bulunan bir dağ evine taşınan Vildan, kısa bir süre sonra garip ve esrarengiz olaylarla karşı karşıya kalır. Köyün çobanı tarafından olaylar hakkında bilgi alan Vildan’ı gerilim ve korku dolu sürprizler beklemektedir.

Tereddüt

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Dram

Oyuncular: Ecem Uzun, Funda Eryiğit, Mehmet Kurtuluş

Filmin Konusu: Bir taşra kasabası hastanesinde psikiyatrist olarak işe başlayan Şehnaz (Funda Eryiğit), hastaneye gelen genç hasta Elmas (Ecem Uzun) ile ilgilenmeye başlar. Kısa bir süre sonra Şehnaz, kendinden oldukça farklı olan genç kadınla özel bir bağ kuracak ve genç hastası sayesinde kendi hayatında yolunda gitmeyen şeylerin farkına varacaktır.

Alemde Bir Gece

Yapım Yılı: 2016

Gösterim Tarihi: 16 Aralık 2016

Filmin Türü: Komedi

Oyuncular: Aydemir Akbaş, Beyti Engin, Ercan Demirel

Filmin Konusu: Annesinin yanına giden eşinin ardından Ozan’ın (Bülent Alkış) geceyi huzur ve sessizlik içinde geçirme hayalleri, çapkınlık planı yapan arkadaşı Tolga’nın evine bir hayat kadını ve muhabbet tellali de dahil olmak üzere 3 kişi ile gelmesi ile suya düşer. Evdeyken elindeki milli piyango biletine büyük ikramiye çıktığını öğrenen tellalin sevinçten kalp krizi geçirip ölmesi ardından olaylar sarpa saracak, Ozan’ın Kore gazisi komşusu Eşref’in (Aydemir Akbaş) de olaylara dahil olması ile maceranın kahkaha dozu iyice artacaktır.

Bu hafta vizyona giren filmler hakkında sizin en çok merak ettikleriniz hangileri?

 

Gişede haftanın birincisi Göktaşı oldu!

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren Göktaşı, 103 bin seyirciyle sinemalarda liderliği kaptı.

2604

İşte bu hafta vizyona giren filmler!

Bu hafta sinemalarda 11 yeni film gösterime giriyor.

3332

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde! (24 Ağustos)

22 Ağustos'ta gösterime giren Adalet 2 ve İnanılmaz Aile 2 dahil olmak üzere hafta sonunda toplam sekiz yeni film seyirciyle buluşuyor.

2755

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3049