Bu hafta vizyona giren filmler belli oldu!

Bu hafta vizyona 7 film birden giriyor. İşte haftanın vizyon filmleri.

  • 8PAYLAŞIM
  • 1299OKUMA

1-  Hedefim Sensin

Ünlü komedyen Ata Demirer’in yeni filmi “Hedefim Sensin” listenin ilk sırasında yer alıyor. Ata Demirer’in hem yazıp, hem yönetip hem de oyunculuğunu yaptığı filmin kadrosunda Gonca Vuslateri, Demet Akbağ, Erkan Can gibi tanıdık simalar da yer alıyor.

Çiğ Köfte dükkanı olan Zekeriya’nın başından geçenlerin anlatıldığı, iki mafyanın kavgası arasında kalmak istemeyen Zekeriya bir adaya kaçar ve maceramız burada başlar.

2-  Borç

Vuslat Saraçoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı, 2018 İstanbul Film Festivali’nde Lale ödülüne layık görülen Borç filminde; rahatsızlanan yan komşusunun bakımını üstlenen bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Filmin kadrosunda: Serdar Orçin, Rüçhan Çalışkur, İpek Türktan Kaynak, Ozan Kaynak gibi simalar yer alıyor.

3- Örümcek Ağındaki Kız

Örümcek Ağındaki Kız, Ejderha Dövmeli Kız filminin devamı niteliğinde. Fede Alvarez, yönetmen koltuğunda oturuyor. 

Filmde; Lisbeth Salander ve gazeteci Mikael Blomkvist’in casuslar ve siber suçluların dahil olduğu geniş çaplı bir gizemin aydınlatması ele alınıyor. 

Gerilim ve dram türünde bir film arıyorsanız,  Örümcek Ağındaki Kız’ı tercih edebilirsiniz.

4- Suçlu

Gustav Mallör’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Suçlu, Sundance Film Festivali’nde İzleyici Ödülü’ne layık görüldü. 

Filmde, acil yardım hattında görevli polis memurunun başından geçenler anlatılıyor. Gece vardiyasında polise bir telefon gelir ve kaçırılan bir kadın için mücadele başlar…

5- Yeşil Rehber

Yeşil Rehber, dram ağırlıklı bir biyografi. Ünlü bir piyanistin şoförü olarak çalışan Tony’nin hikayesini anlatıyor.

Mahershala Ali’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda; Mahershala Ali, Viggo Mortensen, Linda Cardellini, Don Stark Sebastian Maniscalco, P.J. Byrne, Brian Stepanek ve Nick Vallelonga yer alıyor.

6- Kötülük İçinde

Kötülük İçinde, İngiltere yapımı ve korku türünde bir film. Korku türünde bir film arayanlar tercih edebilir.

Scott Jeffrey’in yönettiği filmde; huzurlu bir ortamda dinlenmek için şehir dışında konaklayan genç kızın kapısına bir rahibenin gelmesi ile gelişen olaylar anlatılıyor.

7- Hindistan Eşkıyaları

Ve Aamir Khan’ın başrolde olduğu Hindistan Eşkıyaları filmi de bu hafta vizyona giren filmler arasında. Filmde, 1795 yılında Hint Yarımadasının ‘Hindostan’ olarak bilindiği yıllarda yaşanan bir olay ele alınıyor.