HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2496OKUMA

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristi Lesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle, HBO’ya dizi yapıyor.

New York City’de geçecek olan dizinin hikayesi Moselle filminden esinlenerek dizileştiriliyor. Erkeklerin domine ettiği kaykay dünyasında varlığını ispatlamaya çalışan kadınların hikayesini işleyecek olan dizi HBO’da yayınlanacak.

Dizinin yaratıcısı Lesley Arfin diziyi şu sözlerle anlattı:

“Biz kızlar, kaykayyapacak kadar cesur olamamıştık. Diğer kızlara, korkularıyla yüzleşmeleri vepatriarşiye karşı savaşmaları için ilham verebilecek bu bu projede yeraldığımız için çok heyecanlıyız. Kadınlar ülkenin her bir noktasında her türlüsektörde oyunu değiştirmeye başladılar. Bu listeye kaykayı neden eklemeyelimki?”

Crystal MoselleThe Wolfpack” belgeseliyle geçtiğimiz yıl Sundance Film Festivali’nde Büyük Jüri Ödülü kazanmıştı.

Lesley Arfin ise Netflix dizisi “Love”, sıra “Brooklyn NineNine” “Awkward” ve “Girls” gibi yapımlarda daha önce görev yapmıştı.

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3108

HBO’dan Game of Thrones’lu yeni sezon tanıtımı 

HBO, yeni televizyon sezonu öncesi bu sezon yayınlayacağı dizilerle hazırladığı fragmanı paylaştı.

2643

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2702

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3007