Bu Hafta Zirve Ay Lav Yu Tuu’nun!

Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı Ay Lav Yu Tuu, ilk hafta sonunda 130.664 seyirci tarafından izlendi ve gişenin zirvesine yerleşti.

  • 18PAYLAŞIM
  • 3000OKUMA

Sermiyan Midyat‘ın yönettiği Ay Lav Yu, 2010 yılında gösterime girmiş, vizyon macerasını bitirdiğinde bile kulaktan kulağa yayılarak önemli bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. İlk filmden yaklaşık yedi yıl sonra gösterime giren Ay Lav Yu Tuu ise, vizyondaki ilk üç gününde 130.664 biletli seyirci tarafından izlenerek açılışını Box Office Türkiye’nin zirvesinde gerçekleştirdi.

Ay Lav Yu Tuu Fragman

 

Ay Lav Yu Tuu Konusu

“Tınne Köyü’ne Amerikalı bir gelinin gelmesiyle başlayan macera bu kez İbrahim’in Amerika macerası ile devam ediyor.  İbrahim ile Jessica karakterlerini yeniden seyircilerle buluşturacak olan filmin görüntü yönetmenliğini de Barış Özbiçer yapıyor.”

Hafta sonunda gişenin ikinci sırasında da bir devam filmi kendine yer buldu. 2014 yapımı Kingsman: Gizli Servis‘in devamı olan Kingsman: Altın Çember, Türkiye’de açılışını 71.941 seyirciyle gerçekleştirdi. Stephen King‘in eserinden uyarlanan ve tüm dünyada önemli gişe başarıları elde eden korku filmi It, 63.541 seyirci tarafından izlenerek hafta sonunu üçüncü sırada kapatırken, bir milyon seyirci baremine giderek yaklaşan Çılgın Hırsız 3 listenin dördüncü sırasında yer aldı. Yılın sükse yaratan korku filmlerinden Siccin 4 ise gösterimdeki dördüncü hafta sonunu Box Office Türkiye’nin beşinci sırasında kapattı.

ABD’de Box Office Zirvesi Kingsman’in Oldu

Kingsman serisinin devam filmi Altın Çember ABD'de vizyona girdiği hafta sonunda elde ettiği yaklaşık 39 milyon dolarla gişenin zirvesine yerleşti.

2741

Kingsman: Altın Çember’e Son İki Gün

20th Century Fox'un yapımcılığını üstlendiği Kingsman: Altın Çember bu hafta vizyonda olacak.

5082

Ay Lav Yu Tuu Bu Cuma Vizyonda

2010 yapımı yerli komedi Ay Lav Yu'nun devam halkası bu hafta gösterime girecek.

3143

Kingsman: Altın Çember’den Yeni Fragman

Kingsman: Altın Çember'den 20th Century Fox yeni bir video daha yayınladı.

3122