Tom Holland Nasıl Örümcek Adam Oldu?

Örümcek Adam rolüyle övgü alan Tom Holland'ın rol için girdiği seçmelerdeki görüntüleri yayınlandı.

  • 80PAYLAŞIM
  • 13342OKUMA

Son dönemin başarılı çizgi-roman uyarlamalarından biri olarak akıllara kazınan Örümcek Adam: Eve Dönüş‘ün en önemli karakteri, Örümcek Adam‘ı Tom Holland‘ın YouTube’tan Örümcek Adam seçmelerine katıldığı anların olduğu bir video yayınlandı. Videoyu izlediğinizde Tom Holland’ın rolü fazlasıyla istediğini hissediyorsunuz. İşte o video;

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda Jon Watts oturuyor. Filmin başrollerinde Örümcek Adam’ımız ise Tom Holland dışında Iron Man olarak Robert Downey Jr., yukarıda da belirttiğimiz gibi The Vulture olarak Michael Keaton yer alıyor. Diğer isimler ise Zendaya, Marisa Tomei, Martin Starr, Angourie Rice, Jon Favreau.

Örümcek Adam: Eve Dönüş’ün Konusu

“Yenilmezler’le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter Parker (Tom Holland), her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve dönüyor. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışırken, bir yandan da yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını istiyor ve kendisini kanıtlamaya çalışıyor. Ancak kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıktığı andan itibaren Peter’ın hayatta önem verdiği her şey tehlikeye giriyor.”

 

Örümcek Adam: Eve Dönüş Fragman

 

Jake Gyllenhaal Örümcek-Adam’a katılıyor mu?

Jake Gyllenhaal'un "Spider-Man 2" filminde rol alacağı iddia ediliyor.

2636

Süper Kahraman Filmlerinde Hiç Farketmediğiniz 10 Detay

Sadece küçük detayları yakalayanların bulabildiği süper kahraman filmlerinden 15 ayrıntı, aklınızı alabilir!

3287

Yazın En Fazla İzlenen Filmler!

Maymunlar Cehennemi Savaş filmi yazın en yüksek izleyici rakamına ulaştı. İşte yaz boyunca en fazla izlenen filmlerin listesi.

3248

Amerika’da Zirve Yine Dunkirk’de

Nolan’ın son filmi Dunkirk bu hafta da zirveyi bırakmadı. Listede bu hafta 2 yeni film de yer alıyor.

25060