Bumblebee filminden yeni poster geldi

Transformers serisinin haylaz autobotu Bumblebee'nin solo filminin yeni posteri yayınlandı

Tek başına kalan ve henüz çok genç olan Bumblebee nereye gideceğini bilmemektir. Kimsesi olmayan Bumblebee, 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Sonunda güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. 18 yaşına basmak üzere genç bir kız olan Charlie, Bumblebee’yi harap halde keşfeder ve tamir etmek için onu atölyesine götürür. Tamir ettiğinde ise bu arabanın sıradan bir tosbağa olmadığını anlar. İkili arasında çok iyi bir dostluk kurulur ve Charlie, en iyi arkadaşı Bumblebee’yi peşindeki decepticonlardan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

Başrolünde Hailee Steinfeld’in olduğu filmin kadrosunda John Cena, Pamela Adlon, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow, Angela Bassett ve Justin Theroux gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Travis Knight otururken senaryoyu ise Christina Hodson kaleme alıyor.

Bumblebee 21 Aralık 2018 tarihinde ülkemizde izleyicisiyle buluşacak.

Bumblebee’den görsel geldi

 Transformers serisinin sevilen karakterlerinden Bumblebee filminden yeni bir görsel paylaşıldı

1582

Bumblebee’n Solo Filmi Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Transformers serisinin en sevilen karakterlerinden Bumblebee'yi temel alan spin-off projesinden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

1932