Çağatay Ulusoy’a Hollywood’dan teklif!

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi 'Prodector' (Koruyucu) Çağatay Ulusoy’a Hollywood’un kapılarını açtı. Tüm dünyada izlenme rekorları kıran 'Narcos' dizisinin senaristi Jason George filminde Çağatay Ulusoy’a rol verme kararı aldı.

Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi ‘Prodector’ (Koruyucu) Çağatay Ulusoy’a Hollywood’un kapılarını açtı. Geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanan dizinin tüm dünyada yayınlanacak ilk bölüm senaryosunu ‘Narcos’un senaristi Jason George yazdı. İstanbul’un son muhafızı Hakan’ı canlandıran Ulusoy’un başrolleri Hazar Ergüçlü ve Ayça Ayşin Turan’la paylaşacağı dizinin ilk bölüm senaristi George, bir yandan da yeni bir sinema filmi projesine başladı.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ‘Narcos’ dizisinin yanı sıra daha önce de yine efsane olan ‘Scandal’ ve ‘Ingobernable’ dizilerini de kaleme alan George, filminde Çağatay Ulusoy’a rol verme kararı aldı. Ulusoy’un daha önce rol aldığı yapımları izledikten sonra ‘Koruyucu’nun senaryosunu yazma teklifine olumlu yaklaşan senaristin, ünlü oyuncunun performansını çok beğendiği ve ekrana çok yakıştırdığı öğrenildi.

George, son olarak başrollerinde Sam Rockwell, Amy Adams ve Christian Bale gibi yıldızların rol aldığı ‘Backseat’ isimli filmde prodüktörlük yapmıştı.

Öte yandan tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrendikten sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın serüvenini anlatan ‘Prodector’ (Koruyucu) dizisi, 2018 yılı içinde tüm dünyada aynı anda yayınlanacak.

(internethaber)

 

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3287

Çağatay Ulusoy Netflix Dizisi The Protector’ı Tanıttı

Roma’da düzenlenen etkinlikte yeni dizisini tanıttı

4491

Netflix’in yeni dizisinde Çağatay’ın partneri kim olacak?

Serenay Sarıkaya, Melisa Aslı Pamuk, Cansu Dere, Ayça Ayşin Turan, Burcu Biricik ve Farah Zeynep Abdullah'ın isminin geçtiği projede Leyla Lydia Tuğutlu'nun rol alacağı iddia edildi.

4995

Netflix Çağatay Ulusoy’u Seçti

Netflix’in ilk Türk orijinal dizisinin ana karakterini başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy canlandıracak.

11820