Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

Zalim titan Thanos‘a karşı verilen mücadelede tüm Marvel Sinematik Evreni‘nin ilk kez bir araya geldiği Avengers: Infinity War‘un, başta birçok ölüm ve vedaya sahne olacağı geçtiğimiz haftalarda açıklığa kavuşmuş; evrende yeni bir dönemin başlayacağı artık resmi olarak netleşmişti. Kimi kahramanın savaşarak öleceği, kiminin kendini feda edeceği ve kimininse hikâyenin sonunda yeni ufaklara yelken açacağı iki bölümlük hikâyenin bu ilk adımında yönetmen koltuğu Anthony Russo ve Joe Russo, namıdiğer Russo Kardeşler‘e emanetken filmin senaryosu bahsi geçen ölüm ve vedaları onaylayan isimler olan Christopher Markus ve Stephen McFeely‘nin kaleminden çıkıyor.

 

Robert Downey Jr.Chris HemsworthBenedict CumberbatchScarlett JohanssonChris EvansChris PrattElizabeth Olsen ve evrenin daha birçok sevilen kahramanının yeniden seyirci karşısına çıkacağı Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3101

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2489

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2468

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2776