Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

Zalim titan Thanos‘a karşı verilen mücadelede tüm Marvel Sinematik Evreni‘nin ilk kez bir araya geldiği Avengers: Infinity War‘un, başta birçok ölüm ve vedaya sahne olacağı geçtiğimiz haftalarda açıklığa kavuşmuş; evrende yeni bir dönemin başlayacağı artık resmi olarak netleşmişti. Kimi kahramanın savaşarak öleceği, kiminin kendini feda edeceği ve kimininse hikâyenin sonunda yeni ufaklara yelken açacağı iki bölümlük hikâyenin bu ilk adımında yönetmen koltuğu Anthony Russo ve Joe Russo, namıdiğer Russo Kardeşler‘e emanetken filmin senaryosu bahsi geçen ölüm ve vedaları onaylayan isimler olan Christopher Markus ve Stephen McFeely‘nin kaleminden çıkıyor.

 

Robert Downey Jr.Chris HemsworthBenedict CumberbatchScarlett JohanssonChris EvansChris PrattElizabeth Olsen ve evrenin daha birçok sevilen kahramanının yeniden seyirci karşısına çıkacağı Avengers: Infinity War, 27 Nisan 2018tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

420

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

536

Hafta Sonu Gişe Rakamları: 11 – 13 Mayıs 2018

Avengers: Sonsuzluk Savaşı, geçtiğimiz hafta sonundaki performansıyla Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen süper kahraman filmi oldu.

672

“Avengers” yine zirvede!

ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta değişmeyerek "Avengers: Infinity War"zirveyi elinde tuttu.

522