Çetin Tekindor’lu Babam Filmi Gösterimde

Çetin Tekindor'un başrolde olduğu Babam filmi bugün vizyondaki yerini aldı.

  • 28PAYLAŞIM
  • 4676OKUMA

Filmde usta aktör Çetin Tekindor ile Berker Güven, Melisa Şenolsun, Erkan Kolçak Köstendil, Cezmi Baskın, Seray Gözler, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Güner Özkul, Yasemen Büyükağaoğlu, Cansu Fırıncı, Ebru Şahin yer alıyor. Yapımını Durak Film üstlendiği filmin yönetmenliğini Nihat Durak yaptı. Filmin senaristliğini ise Nail Pelivan ve Nihat Durak üstleniyor.

Babam Filminin Konusu

“Yusuf Tunalı (Çetin Tekindor) batmakta olan sardalya konserve fabrikasını kurtarmaya çalışırken, karısının ölümüyle zihinsel engelli oğlu Arif’le (Berker Güven) baş başa kalır. Oğlunu, engeli sebebiyle yıllardır kabullenememiş Yusuf için bu durum büyük bir sınavdır. Genç öğretmen Feride (Melisa Şenolsun) atanamadığı için Yusuf’un fabrikasında çalışmaya başlar. Arif, Feride’nin ilgisiyle kabuğundan çıktıkça, Yusuf’un da Arif’e olan bakışı değişir. Yusuf, Feride ve Arif’in yaşadıkları, çevrelerinde olup bitenler, bu üç insanı birbirine daha da yakınlaştırır. Yusuf içinde saklı olan iyi insanı Feride ve oğlu Arif’in etkisiyle gün yüzüne çıkarmaya başlar. Dertleri ve sorumlulukları Yusuf’un kendisinden hiç beklenmeyecek sürpriz kararlar almasına yol açar.”

Babam Filminin Fragmanı

 

 

Çetin Tekindor’lu Babam Filminden Ses Var

Başrollerinde usta aktör Çetin Tekindor ile Berker Güven ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı Babam filminin fragmanı yayınlandı.

5163