Fi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Merakla beklenen Fi dizisinin yeni sezonunun ne zaman ve hangi kanalda olacağı açıklandı.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3549OKUMA

Arzu Kohen‘in Fi, Çi, Pi üçlemesinden esinlenilerek yayın hayatına başlayan Fi dizisi, yayınlanan 12 bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Zengin oyuncu kadrosu ve izleyenleri ekran başına kilitleyen konusu ile başarı yakalayan Fi, 12. bölümüyle sezon finali yaparak ara vermişti. Dizide Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi gibi isimlerin yer aldığı

Dizinin sezon finali yapmasının ardından izleyiciler ise merakla yeni sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başlamıştı. Konuyla ilgili olarak dizinin Can Manay karakterini canlandıran başrol oyuncusu Ozan Güven, Instagram hesabı üzerinden “Eylül ayında görüşmek üzere” şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Ancak dizi Eylül ayında başlamadı ve izleyenler de şimdi merakla başlayacağı tarihi bekliyor.

Fi Yeni Sezonda Show TV’de!

Yayınlanan 12 bölümüyle internet televizyonu Puhu TV‘de izleyicilerle buluşan Fi dizisi, Mart ayından itibaren yayın hayatına Show TV‘de devam edecek.

Dizinin Show TV’ye geçmesiyle ilgili Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan’a konuşan Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan, “Sen kanal yöneticisi olsan ve böyle kalitede bir dizi olsa almaz mıydın? Her şeyden öte kanalın marka değerine müthiş katkı sağlayacak bir iş. Açıkçası reytinglerinin de iyi olacağına inanıyorum. Mart’tan itibaren yayın hakları bizde olacak. Mart – Haziran arası diziyi yayınlayacağız. Dizi 60 dakika olduğu için, 26 bölümü her hafta iki bölümü birleştirerek ekrana getireceğiz. Sonuçta 13 haftada bitecek. Dizi devam ederse onları da satın alırız. Bu işin sektöre en önemli katkısı ise sözleşmesi oldu. Televizyonculuk açısından ilk defa denenen bir sistem bu. Sözleşmesi çok uzun sürdü. Aklımıza gelmeyen maddeler çıktı. Şimdi bu sözleşme bundan sonra yapılacak işler için örnek teşkil edecek” ifadelerini kullandı.

 

Son Dönemlerin En İyi Yerli İnternet Dizileri

En profesyonel prodüksiyonundan en düşük bütçeli yapımlara kadar bulabileceğiniz birbirinden güzel Türk yapımı internet dizileri listemizi sizin için derledik iyi seyirler.

10154

Fi Dizisi Dünya Çapında Filmlerle Yarışmaya Hazırlanıyor

Fi dizisi uluslararası arenada adını duyurmak için gün sayıyor! Ay Yapım'ın başarılı projesi Fi, C21'in Uluslararası Drama Ödülleri'nde aday gösterildi.

3616