Çılgın Hırsız 3 Fragmanı Yayınlandı!

  Birçok kişinin heyecanla beklediği Despicable Me 3, Türkçe adıyla Çılgın Hırsız 3 fragmanı sonunda yayınlandı! İlk iki filmiyle animasyon severleri kendine hayran bıraktıran ve Minion çılgınlığını başlatan serinin 3. filmi de heyecan ve macera dolu dakikalar vaat ediyor. Çılgın Hırsız 3 fragmanı filmin daha çok çılgın bilim adamı Gru, ikinci filmin sonunda evlendiği Lucy ve […]

 

Birçok kişinin heyecanla beklediği Despicable Me 3, Türkçe adıyla Çılgın Hırsız 3 fragmanı sonunda yayınlandı!

İlk iki filmiyle animasyon severleri kendine hayran bıraktıran ve Minion çılgınlığını başlatan serinin 3. filmi de heyecan ve macera dolu dakikalar vaat ediyor.

Çılgın Hırsız 3 fragmanı filmin daha çok çılgın bilim adamı Gru, ikinci filmin sonunda evlendiği Lucy ve filmin kötü adamı Balthazar Bratt karakterlerine odaklandığına işaret ediyor.

Görüntüler, çiçeği burnunda evli çiftin film boyunca durdurmaya çalıştığı Balthazar Bratt’in komik olduğu kadar, enteresan bir kötü adam oluşuna dikkat çekiyor. Bir zamanlar 80’lerin çok izlenen sitcom’u Evil Bratt’ın başrolü olan, ergenliğe girince birden şan ve şöhretini yitiren eski çocuk yıldız Balthazar Bratt; 3. filmde kendini unutan dünyadan intikam almak için yeniden ortaya çıkıyor. Hem de bu defa kötü adam olarak!

Seksenlerin facia modasının tüm esintilerini üzerinde taşıyan Balthazar Bratt; üstü kelleşmiş aslan yelesi saçları, vatkalı mor ceketi, sallantılı tek küpesi ve beyaz spor ayakkabıları ile tam anlamıyla retro bir kötü adam görüntüsü çiziyor. Büyük güvenlik önlemleri ile korunan kocaman pembe bir pırlantayı çalma çabasında olan Balthazar Bratt; silah olarak Rubik Küp, balonlu sakız ve ses dalgası kullanması ile de oldukça egzantrik bir kötü adam olduğunu kanıtlıyor. Bratt’ın seksenler tarzı ilginç dans figürlerini kullanarak polislerin birçok atağından kurtulması da cabası…

İddialara göre Despicable Me 3 filmi bizleri bir diğer yeni karakterle tanıştırmaya hazırlanıyor. Bu yeni karakter ise Gru’nun ikiz erkek kardeşi Dru’dan başkası değil. Dru ve karakterin olay örgüsündeki rolü hakkında ise henüz bir bilgi yok.

Fragmanda görüntüleri olmayan Gru’nun kızlarının ve Minionlar’ın filmdeki rolü ve olaylara nasıl katkı sağlayacağı da büyük merak konusu.

İlk iki filmde olduğu gibi yine Kyle Balda ve Pierre Coffin tarafından yönetilen ve 30 Haziran 2017 tarihinde beyaz perde seyircisiyle buluşacak olan Despicable Me 3 filminde seslendirme yine aynı usta filmler tarafından yapılıyor. İlk iki filmde olduğu gibi, bu filmde de Gru’yu Steve Carell seslendirirken, Gru’nun ikiz kardeşi Dru da Carell’in sesi ile hayat buluyor. Lucy karakterini ikinci filmde olduğu gibi yine ünlü komedyen Kristen Wiig seslendirirken, filmin kötü adamı olan Balthazar Bratt’ın dublajı ise South Park’ın ünlü sesi Trey Parker tarafından gerçekleştiriliyor.