How I Met Your Mother Spin Off Serisi Yeniden Gündemde

İzleyenleri yıllarca ekranlara kitleyen, büyük bir hayran kitlesi geliştiren ve bitişiyle birçok kişiyi hüsrana uğratan How I Met Your Mother spin off serisi ile yeniden dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor! Şimdiden TV efsaneleri arasındaki yerini alan How I Met Your Mother dizisi 2014 senesinde finalini yaptığında, dizinin yayınlandığı CBS’den How I Met Your Mother spin off müjdesi gelmişti. CBS, serinin isminin […]

İzleyenleri yıllarca ekranlara kitleyen, büyük bir hayran kitlesi geliştiren ve bitişiyle birçok kişiyi hüsrana uğratan How I Met Your Mother spin off serisi ile yeniden dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor!

Şimdiden TV efsaneleri arasındaki yerini alan How I Met Your Mother dizisi 2014 senesinde finalini yaptığında, dizinin yayınlandığı CBS’den How I Met Your Mother spin off müjdesi gelmişti. CBS, serinin isminin How I Met Your Dad olacağı, başrolünde Greta Gerwing’in oynacağını belirtmişti. Kanaldan gelen ilk duyumlara göre dizi kendi evliliğinde çatırdamalar olan Sally Javits (Gerwing) karakterinin, erkek kardeşi ve eşinin yanına taşınmasıyla başlayan olayları konu alacaktı. How I Met Your Mother hayranları spin off haberlerini heyecanla karşılarken, HIMYM projesinin yaratıcıları olan Carter Bays ve Craig Thomas’ın kanaldan teklif gelmeden pilot bölüm çekmeyi reddetmeleri üzerine dizi rafa kaldırılmıştı.

HIMYM hayranlarını hüsrana uğratan bu karar ardından, sonunda iki yıldır ümitle beklenen müjdeli haber geldi. Deadline’ın haberine göre beklenen spin off, How I Met Your Father (HIMYF) adıyla gerçek oluyor. Büyük başarı kazanan This Is Us dizisinin yazarları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger’in yazarlığını yapacağı HIMYF dizisi, yine HIMYM yapımcıları olan Carter Bays ve Craig Thomas tarafından hayat bulacak.

Ekibin How I Met Your Dad pilot bölüm senaryosunu düzenlemek yerine, How I Met Your Father için daha farklı planları olduğu söylenirken, yine de konu bakımından birçok şeyin aynı kalacağı iddia ediliyor.

How I Met Your Father kadrosunda, HIMYM orijinal kadrosundan da isimler olduğu tahmin ediliyor fakat konu ile ilgili henüz kesin bir bilgi söz konusu değil.

2017 senesinde CBS ekranlarında göreceğimiz ifade edilen How I Met Your Mother spin off serisinin konusu ve kadrosu hakkında yakın bir zamanda ayrıntılı bilgi alacağız gibi duruyor.

HIMYM dizisinin bir nevi devam projesi olacak olan; HIMYM’nin karakterlerinden bağımsız bir şekilde, bu defa babayla tanışma hikayesini konu alacak olan How I Met Your Father yapımı konusunda sizin düşünceleriniz neler?