Çizgi Karakter Sabrina Netflix’te

The Chilling Adventures of Sabrina’nın oyuncu kadrosuna ilk ekleme yapıldı.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3567OKUMA
Sabrina

Başrole Kiernan Shipka Getirildi

Netflix’in The Chilling Adventures of Sabrina uyarlamasının başrolüne Kiernan Shipka getirildi. Mad Men ve Feud: Bette and Joan gibi popüler dizilerden tanıdığımız genç aktris, dizide başkarakter Sabrina Spellman’a hayat verecek.

The Chilling Adventures of Sabrina’dan İlk Çizim ve Karakter Detayları Paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde The Chilling Adventures of Sabrina uyarlamasının kesinleştiği ve planlandığı gibi The CW kanalında değil, Netflix’te izleyici karşısına çıkacağı anons edilmişti. Netflix’in iki sezon halinde siparişini verdiği diziden ilk “concept art” çalışması ve başkarakter detayları paylaşıldı.

Dizinin yürütücü yapımcısı Roberto Aguirre-Sacasa’nın paylaşımını yaptığı görsel, ilk bakışta uyarlamanın karanlık tonunu işaret ediyor. The Chilling Adventures of Sabrina adlı çizgi romandan uyarlanan ve genç cadı Sabrina’nın maceralarını ele alan dizide doğaüstü korku ögeleri yer alacak ve karanlık bir ‘büyüme hikayesi’ işlenecek.

Yarı cadı yarı insan olan 16 yaşındaki Sabrina Spellman, iki taraftan gelen bambaşka özelliklerini dengede tutmak için çabalayan genç bir cadıdır. Bir yandan karanlık bir büyü eğitimi alırken diğer yandan Baxter Lisesi’nde sıradan insanlar gibi normal hayatına devam eder. Akıllı, cesur, eğlenceli ve arkadaşları tarafından sevilen biri olan genç kız, sınıf arkadaşı Harvey Kinkle’a karşı büyük bir aşk besler. Sabrina’nın insan tarafında günler böyle geçerken cadı tarafıyla onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşması gerekir. 30’lu yaşlarının sonundaki Hilda Spellman ise Sabrina ile birlikte yaşayan ve hayatlarını ona yol göstermeye adayan iki teyzesinden biridir. Sabrina’nın iki teyzesi de tıpkı onun gibi doğaüstü güçlere sahiptir ve dış dünyadan soyutladıkları evlerinde genç cadıyı eğitmek için her türlü yöntemi denerler.

Sabrina

The CW kanalında yayınlanan Riverdale ile Netflix’e geçiş yapan Sabrina dizileri arasında bağlantı ihtimali zayıflamış olsa da Sabrina uyarlamasında Betty ve Veronica gibi Archie karakterlerle karşılaşacağız.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2678

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3336

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2867

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3182