Şevket Çoruh’lu Türk İşi Frankenstein İçin Geri Sayım Başladı

Merakla beklenen yerli komedi "Canavar Gibi Frankenstein" vizyon tarihini belli oldu.

Canavar-Gibi-Frankenstein

Beyaz perde tarihinin gördüğü en kült canavarlardan biri olan Frankenstein’ı ülkemizde ağırlayan yepyeni yerli komedi filmi Canavar Gibi Frankenstein resmi vizyon tarihini aldı. Yapımını Limon Film’in üstlendiği ilgi çekici komedi “Canavar Gibi Frankenstein” ülkemizde 1 Haziran 2018 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak.

Sert rollerin adamı Şevket Çoruh bu kez “Türk İşi Frankeştayn” olarak karşımıza çıkacağı Canavar Gibi filminin çekimleri tamamlandı. Yapımcılığını Empati Yapım’ın üstlendiği fantastik komedi filminin çekimleri 4 hafta sürdü.

Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğuna Deccal serisinin ünlü yönetmeni Özgür Bakar oturacak. Filmin senaryosunda ise yönetmenle birlikte Suat Özkan ve Alper Kıvılcım’ın imzası var. Oyuncu kadrosunda Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar ve Nazlı Tosunoğlu’nun yer aldığı filmde Çoruh’un makyajını plastik efekt & make-up artist Derya Ergün yapacak. Ünlü oyuncuya Frankeştayn rolü için Londra’dan özel bir peruk getirildi.

İstanbul’un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz’ün Sarı Kenan isimli bir mafya babasıyla yaşadığı olaylar sonucu hayatını kaybetmesiyle birlikte gelişen filmin çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesinde gerçekleşti.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3791

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3388

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3784

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2975