“Cloverfield Paradoksu”ile Evren Genişliyor

Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu'nun ilk tanıtımı yayınlandı.

  • 20PAYLAŞIM
  • 3217OKUMA
Cloverfield-Paradox

J.J. Abrams’ın Cloverfield evreni yeni devam halkasıyla genişliyor. Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu’nun ilk tanıtımı yayınlandı. Film, videonun yayınlanmasının ardından Netflix üzerinden seyircilerinin beğenisine sunuldu.

Merak uyandıran bilim kurgu projesi, uzaydaki bir grup astronotun bildikleri her şeyi kökünden değiştirecek bir keşif yapmalarını ve bunun sonucunda hayatları için mücadele etmeye başlamak zorunda kalışlarını işliyor.

Bir grup bilim insanı yeni bir enerji kaynağı bulmak adına uzayda çalışmalar yapmaktadır. Uzay istasyonunda “tanrı parçacığı” olarak da bilinen Higgs bozonunu keşfetmeye çalışan bilim insanları yanlışlıkla çok korkunç bir şeyi serbest bırakır. Serbest bıraktıkları şey, uzay istasyonundaki herkesin hayatını tehlikeye atacaktır. Ancak yaşananlar sadece gelecekte olacakların habercisidir…

Devam halkasını ilk filme bağlayan “Cloverfield Paradoksu”nun kadrosunda Daniel Brühl, Gugu Mbatha-Raw, Chris O’Dowd, Elizabeth Debicki, David Oyelowo ve Ziyi Zhang bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Julius Onah’ın bulunduğu film, şu anda Netflix üzerinden seyircileriyle buluşuyor.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2436

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3003

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2643

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

2944