“Cloverfield Paradoksu”ile Evren Genişliyor

Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu'nun ilk tanıtımı yayınlandı.

  • 5PAYLAŞIM
  • 704OKUMA
Cloverfield-Paradox

J.J. Abrams’ın Cloverfield evreni yeni devam halkasıyla genişliyor. Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu’nun ilk tanıtımı yayınlandı. Film, videonun yayınlanmasının ardından Netflix üzerinden seyircilerinin beğenisine sunuldu.

Merak uyandıran bilim kurgu projesi, uzaydaki bir grup astronotun bildikleri her şeyi kökünden değiştirecek bir keşif yapmalarını ve bunun sonucunda hayatları için mücadele etmeye başlamak zorunda kalışlarını işliyor.

Bir grup bilim insanı yeni bir enerji kaynağı bulmak adına uzayda çalışmalar yapmaktadır. Uzay istasyonunda “tanrı parçacığı” olarak da bilinen Higgs bozonunu keşfetmeye çalışan bilim insanları yanlışlıkla çok korkunç bir şeyi serbest bırakır. Serbest bıraktıkları şey, uzay istasyonundaki herkesin hayatını tehlikeye atacaktır. Ancak yaşananlar sadece gelecekte olacakların habercisidir…

Devam halkasını ilk filme bağlayan “Cloverfield Paradoksu”nun kadrosunda Daniel Brühl, Gugu Mbatha-Raw, Chris O’Dowd, Elizabeth Debicki, David Oyelowo ve Ziyi Zhang bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Julius Onah’ın bulunduğu film, şu anda Netflix üzerinden seyircileriyle buluşuyor.

Netflix’in Ruh Avcısı dizisinden özel video

Netflix’in yeni dizisi Ruh Avcısı’ndan psikoloji ve adli tıbbın doğuşu ile ilgili özel bir video paylaşıldı

126

Netflix ile Cannes arasında kılıçlar çekildi!

Cannes Film Festivali'nin Netflix filmlerini yarışma dışı bırakmasına Netflix'ten cevap gecikmedi.

389

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

3115

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ne özel 7 Netflix önerisi

Netflix’in 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için özel olarak seçtiği yapımlar için sizleri şöyle alalım.

1022