“Cloverfield Paradoksu”ile Evren Genişliyor

Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu'nun ilk tanıtımı yayınlandı.

  • 6PAYLAŞIM
  • 973OKUMA
Cloverfield-Paradox

J.J. Abrams’ın Cloverfield evreni yeni devam halkasıyla genişliyor. Merakla beklenen Cloverfield Paradoksu’nun ilk tanıtımı yayınlandı. Film, videonun yayınlanmasının ardından Netflix üzerinden seyircilerinin beğenisine sunuldu.

Merak uyandıran bilim kurgu projesi, uzaydaki bir grup astronotun bildikleri her şeyi kökünden değiştirecek bir keşif yapmalarını ve bunun sonucunda hayatları için mücadele etmeye başlamak zorunda kalışlarını işliyor.

Bir grup bilim insanı yeni bir enerji kaynağı bulmak adına uzayda çalışmalar yapmaktadır. Uzay istasyonunda “tanrı parçacığı” olarak da bilinen Higgs bozonunu keşfetmeye çalışan bilim insanları yanlışlıkla çok korkunç bir şeyi serbest bırakır. Serbest bıraktıkları şey, uzay istasyonundaki herkesin hayatını tehlikeye atacaktır. Ancak yaşananlar sadece gelecekte olacakların habercisidir…

Devam halkasını ilk filme bağlayan “Cloverfield Paradoksu”nun kadrosunda Daniel Brühl, Gugu Mbatha-Raw, Chris O’Dowd, Elizabeth Debicki, David Oyelowo ve Ziyi Zhang bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Julius Onah’ın bulunduğu film, şu anda Netflix üzerinden seyircileriyle buluşuyor.

Netflix’te Mayıs ayında neler var?

Mayıs ayında Netflix'de yer alan diziler, filmler ve belgeseller...

585

“Sense8″in final tarihi açıklandı

Netflix’te çok izlenen “Sense8” iki saatlik veda bölümüyle 8 Haziran’da ekranlara veda edecek.

711

Hızlı ve Öfkeli Netflix’te dizi olarak uyarlanıyor

Gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli serisi (Fast & Furious), Netflix tarafından dizi formatında ekranlara taşınmaya hazırlanıyor

385

Netflix’in Ruh Avcısı dizisinden özel video

Netflix’in yeni dizisi Ruh Avcısı’ndan psikoloji ve adli tıbbın doğuşu ile ilgili özel bir video paylaşıldı

504