Coco’dan Yepyeni Klip Yayınlandı

Pixer'in animasyon filmi "Coco" 19 0cak 2018'de vizyona giriyor.

Daha önce fragmanı ve kısa tanıtım videosu yayınlanan “Coco”dan şimdi de harika bir klip yayınlandı.

Klipte, Coco ile büyüleyici Ölüler Diyarı’nı keşfe çıkıyoruz. “Coco” animasyon filminin konusunda ise Miguel isminde 12 yaşında bir çocuğun maceraları anlatılıyor. Filmin geçtiği dünyada ölüler belli aralıklarla dünyaya dönebiliyor ve sevdikleriyle kısa süreli de olsa zaman geçirebiliyor. Ancak ölümlüle tabii ki onları ziyaret edemiyor. Ailesi nesillerdir müziğe pek sıcak bakmayan Miguel ise idolü Ernesto de la Cruz gibi başarılı bir sanatçı olmak istiyor. Yetenekli olduğunu kanıtlamak isteyen ufaklık bir dizi olayın ardından kendisini ölülerin diyarında buluyor. Böylece onların dünyasına adım atan ilk insan oluyor. Burada tanıştığı Hector ile birlikte Miguel’in aile tarihinin ardındaki gerçek hikayeyi keşfetmek için olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Toy Story 3 ile seriyi şahane devam ettiren Lars Unlrich oturuyor. Latin oyuncuların oluşturduğu seslendirme kadrosunda ise Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt ve Anthony Gonzalez yer alıyor.

Pixar’ın 19. filmi olan “Coco“nun rengarenk Ölüler Diyarı’nın ilhamı, Meksika’nın Guanajuato şehrine dayanıyor. Rengarenk evleriyle bilinen şehrin coşkulu havası animasyonda da kendini gösteriyor.

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

2835

Florida Film Eleştirmenleri’nin Tercihi Dunkirk

Florida Film Eleştirmenleri Birliği yılın en iyi filmi olarak Dunkirk’ü seçti.

2996

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4074

Coco’dan Yeni Tanıtım Videosu

Pixar'ın yeni macerası Coco'dan kısa tanıtım videosu yayınlandı.

3742