“Crazy Rich Asians”tan ilk fragman!

Kevin Kwan imzalı çok satan romandan beyaz perdeye uyarlanan Crazy Rich Asians'ın ilk fragmanı yayınlandı.

  • 7PAYLAŞIM
  • 1047OKUMA

Klasik romantik komedilerin sıcak tadını alarak yeni ve modern bir hikayede harmanlayan, ardından da günümüzün ilişki zorluklarını ekleyerek çağdaş bir romantik komedi senaryosunu önümüze sunan “Crazy Rich Asians”, eski beyaz atlı prens masallarının modern bir versiyonunu sunuyor.

New Yorklu Rachel Chu, uzun zamandır Nick Young ile birliktedir. Rachel, Nick’in en yakın arkadaşının düğününde sevgilisine eşlik etmek için Singapur’a gider. Genç kadın Asya’ya ilk defa gidecek olmaktan oldukça heyecanlıdır fakat bir yandan da büyük bir stres altındadır. Singapur’da Nick’in ailesi ile tanışacak olmaktan endişe duyan Rachel, bu sırada sevgilisi ile ilgili bilmediği şeyler öğrenir. Nick, ülkenin en zengin ailelerinden birine sahiptir ve o ülkedeki gözde bekarlardan biridir. Rachel, Singapur’a ayak bastığı andan itibaren tüm gözler ona çevrilir. Genç kadının çevresi bir anda onu kıskanan ve Nick’ten ayırmayı planlayan insanlarla dolar…

Duygusal ilişkilere dair mizahla harmanlanan bir portre çizen filmin başrolünü Constance Wu üstlenirken, modern romantik komedide Gemma Chan, Henry Golding, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong, Michelle Yeoh, Sonoya Mizuno, Chris Pang gibi isimler yer alıyor. “Sihirbazlar Çetesi 2″nin yönetmen koltuğuna oturan Jon M. Chu’nun kamera arkasına geçtiği romantik komedi Amerika’da 17 Ağustos’ta vizyona girecek.