‘Çukur’ Rekor Kırarak Geri Döndü

Çukur yeni sezon ilk bölümünde Cumali Koçovalı ve Karakuzular fırtınası esti

 • Show TV’nin hit dizisi Çukur, 2. sezonuna reyting rekoru kırarak başladı. Ay Yapım imzalı dizi, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle tüm reyting kategorilerinde ilk sıraya yerleşti.
 • Çukur 17 Eylül Pazartesi akşamı nefes kesen bölümüyle yeni sezona başladı. Çukur’un darmaduman olmuş sokaklarında yeni bir sayfa açıldı ve Karakuzular hükmetmeye başladı. En büyük ağabey olan Cumali Koçovalı’yı ortadan kaldırmaya kararlı olan Çeto ve Mahsun, bunun için Kahraman bebeğin annesi Feride’ye şantaj yaptı. Bu esnada Cumali’nin demir parmaklıklardan kurtulduğu anlar heyecanı artırdı. Saadet’i geri almak için Çeto’yla anlaşma yapan Vartolu ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı. Beklenmedik saldırı sonrası aklını yitiren Aliço‘nun akıl hastanesinde kendisini ziyaret eden Yamaç ve Sena’yı fark etmemesi ise izleyicilere duygusal anlar yaşattı.
 •  VARTOLU SAADET’İ KURTARMA PEŞİNDE

 • Vartolu’nun sevdiği Saadet’in ise mahalleyi ele geçiren Karakuzular tarafından kaçırılarak rehin tutulduğu ortaya çıktı. Vartolu, rehin tutulan Saadet’e bir şey olmaması için, Karakuzular için uyuşturucu üretmeye başladı. Diğer yandan ise Meke ve Celasun’un ölmediği ve mahallede Karakuzular’a pay vererek iş yaptıkları ortaya çıktı.
 • İDRİS BABA ÖLDÜ MÜ?

 • Çukur sezon finalinde, İdris Koçovalı, Emmi ve Paşa bir mekanda saldırıya uğramıştı. Kurşunların hedefi olan Emmi, Paşa ve İdris Koçovalı yeni sezonda görülmedi. Dizinin üç önemli isminin ölüp ölmediği ise henüz belli olmadı.
 • CUMALİ ÇUKUR’A DÖNDÜ

 • İdris Koçovalı’nın cezaevinde olan en büyük oğlu Cumali ise yeni sezonda ilk defa görüldü. Necip Memili’nin canlandırdığı Cumali, cezaevinde Karakuzular tarafından öldürülmek istendi. Ancak son bir numara çevirerek cezaevinden kaçmayı başardı. Cumali hapishaneden çıkar çıkmaz intikam almaya başladı. Cumali dışarı çıkmasıyla birlikte Yamaç ve Vartolu’yu da yanına alarak yeniden mahalleyi geri kazanmaya çalışacak.
 • Sosyal medyada da zirveye yerleşen Çukur, ABC1 20+‘da 11.18 izlenme oranı (rating), AB’de 10.63 izlenme oranı (rating), 25.98 izlenme payı (share), 26.82 izlenme payı (share), Total’de ise 8.68 izlenme oranı (rating), 23.18 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu.
 • Çukur’un yeni sezonunun ilk bölümünde, “Büyük saldırıdan kimler kurtuldu?” sorusu cevaplandı. Karakuzuların ele geçirdiği Çukur’da Cumali’nin hapisten kaçmasıyla ve Yamaç ile bir araya gelmesiyle intikam çanları çalmaya başladı. Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede, Yamaç’la yüzleşen Cumali’nin sözleri asıl mücadelenin yeni başladığının sinyallerini verdi.
 • Çukur’un oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz, Öner Erkan, Kubilay Aka, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Rıza KocaoğluErkan Avcı ve Berkay Ateş gibi isimler boy gösteriyor.
 • Çukur’un ikinci bölümü bölümü 24 Eylül Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de izleyici karşısına çıkacak.

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

1897

Çukur’un yeni fragmanı yayınlandı! Yamaç’ı kim vurdu?

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'dan 3 haftalık aranın ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

1911

Çukur reytingleri yine sildi süpürdü! Bakın hangi dizileri geride bıraktı!

Çukur ikinci sezona bomba gibi başlarken, Berkay Ateş ve Necati Memili gibi oyuncuların diziye transfer olmasıyla reytinglerde 3 haftadır yerini kimseye bırakmıyor. Sosyal medyada her hafta TT olmayı

1551

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Çukur’u geri alacağım!’

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala,

1442