Çukur’dan RTÜK’e gönderme: “Seni öpemiyorum; ceza keserler”

Son dönemin fenomen dizisi Çukur, geçtiğimiz günlerde 'RTÜK'ten almıştı. Son yayınlanan bölümünde "RTÜK"e göndermede bulundu.

  • 5PAYLAŞIM
  • 711OKUMA

RTÜK, Show Tv’ye dizideki ‘alkol kullanımı, yoğun öpüşme ve sevişme sahneleri’ nedeniyle idari para cezası vermiş, dizinin internet versiyonunda ‘sansürsüz’ halde yer alan küfürlerin ekranda da izleyici tarafından ‘dudak hareketlerinden anlaşılabileceği’ gerekçesiyle kanala 1 milyon liralık ceza kesmişti.

Son dönemlerde bir hayli çok izleyici kitlesine ulaşan Çukur dizisi, geçtiğimiz günlerde RTÜK’ten ceza yemişti. Öpüşme sahnesi yüzünden ceza yiyen Çukur dizisi yeni bölümünde RTÜK’e gönderme yaptı. Yaptığı göndermede uyarı tabelasını ekrana getiren dizide “Şimdi seni burada öperdim ama, öpemiyorum, ceza keserler” ifadeleri kullanıldı.

İŞTE RTÜK’E GÖNDERME SAHNESİ

 

ÇUKUR’DAN İÇERDE’YE GÖNDERME

Dizinin son bölümündeki tek gönderme RTÜK’e değildi. Geçtiğimiz sezon ‘İçerde’ dizisinde kripto bir polisi canlandırdığı emniyet amirliği önünde “Dejavu oldum” demesi de dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Ayırca “Beyefendi” olarak bilinen Baykal karakterinin diziye yeni giren Emniyet Amiri Emrah’a “oğlum”, Emrah’ın da ona “baba” deme sahnesi “İçerde”nin dam üstünde gizlice buluşmalarının tıpkı kopyasıydı

 

 

Çukur’da Hale’nin öldüğü o anlarda Rıza Kocaoğlu öyle oynadı ki mahvolduk!

Show TV’de yayınlanan Çukur dizisine dün akşam Gazeteci Hale’nin öldürülmesi damga vurdu.

2408

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

1789

Eypio’nun Çukur’a Özel Şarkısına Video Klip Çekildi

Geçtiğimiz günlerde Gömün Beni Çukura adlı bu şarkı için, içerisinde diziden görüntülerin de yer aldığı bir video klip çekildi.

1673