World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

Hatırlayacaksınız geçtiğimiz gün Quentin Tarantino‘nun 9. filmi olacak Once Upon a Time in Hollywood‘ta Leonardo DiCaprio’nun ardından Brad Pitt‘in de yer alacağı açıklanmıştı.

Bu her ne kadar Tarantino’nun yeni filmini merakla bekleyenler açısından sevindirici bir haber olsa da Pitt’in yönetmenin yeni filminde yer alacak olması başka sonuçlara da sebep vermiş gibi görünüyor.

SONBAHAR’A ERTELENDİ

Variety’den Justin Kroll’a göre World War Z 2‘nun çekimleri bir kez daha ertelenerek 2018’in Sonbahar aylarına bırakıldı. Bunun nedeni Brad Pitt’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood’un çekimlerinin Yaz aylarında gerçekleşecek olması. World War Z 2’nun çekimlerinin ertelenmiş olması filmin 2020 yılında vizyona girmesine de sebebiyet verebilir. Serinin 2. filminin ilk olarak 2017 yılında vizyona sokulması planlanıyordu.

Yönetmenliğini Marc Forster‘ın üstlendiği 2013 yapımı World War Z‘in ardından serinin devam filmini Juan Antonio Bayona’nın yönetmesi planlanmış ancak yönetmen Jurassic World: Fallen Kingdom’ı çekmek için bu projeyi es geçmişti. Bu gelişmenin ardından ise Brad Pitt’le daha önce Se7en, Fight Club ve Curious Case of Benjamin Button’da çalışmış olan David Fincher‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı açıklanmıştı. Fincher, o zamandan bu zamana projeyi geliştirmeyi sürdürüyor.

 

 

Once Upon A Time In Hollywood’dan ilk fotoğraf Dicaprio’dan geldi

Leonardo Dicaprio, Charles Manson cinayetini anlatacak olan Once Upon A Time In Hollywood filminden ilk kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

3749

Tarantino’nun yeni filmi yıldızlar geçidine dönüyor!

Quentin Tarantino'nun daha çekimleri başlamadan hayli ses getiren yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood'un halihazırda birçok yıldızı barındıran kadrosuna yeni isimler dahil oldu.

2244

Quentin Tarantino’nun yeni filminde flaş gelişme!

Margot Robbie’nin Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacağı kesinleşirken filme Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen ve Kurt Russell’ın da dahil olması bekleniyo

2506

Brad Pitt, taciz skandalını beyazperdeye aktarıyor!

Ünlü oyuncu Harvey Weinstein’ın taciz skandallarına odaklanan bir filmin yapımcılığını üstleniyor.

2993