World War Z 2’nin çekimlerinde flaş gelişme

Brad Pitt’in Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood’ta yer alacak olmasından dolayı World War Z 2’nun çekimleri bir kez daha ertelendi.

Hatırlayacaksınız geçtiğimiz gün Quentin Tarantino‘nun 9. filmi olacak Once Upon a Time in Hollywood‘ta Leonardo DiCaprio’nun ardından Brad Pitt‘in de yer alacağı açıklanmıştı.

Bu her ne kadar Tarantino’nun yeni filmini merakla bekleyenler açısından sevindirici bir haber olsa da Pitt’in yönetmenin yeni filminde yer alacak olması başka sonuçlara da sebep vermiş gibi görünüyor.

SONBAHAR’A ERTELENDİ

Variety’den Justin Kroll’a göre World War Z 2‘nun çekimleri bir kez daha ertelenerek 2018’in Sonbahar aylarına bırakıldı. Bunun nedeni Brad Pitt’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Tarantino filmi Once Upon a Time in Hollywood’un çekimlerinin Yaz aylarında gerçekleşecek olması. World War Z 2’nun çekimlerinin ertelenmiş olması filmin 2020 yılında vizyona girmesine de sebebiyet verebilir. Serinin 2. filminin ilk olarak 2017 yılında vizyona sokulması planlanıyordu.

Yönetmenliğini Marc Forster‘ın üstlendiği 2013 yapımı World War Z‘in ardından serinin devam filmini Juan Antonio Bayona’nın yönetmesi planlanmış ancak yönetmen Jurassic World: Fallen Kingdom’ı çekmek için bu projeyi es geçmişti. Bu gelişmenin ardından ise Brad Pitt’le daha önce Se7en, Fight Club ve Curious Case of Benjamin Button’da çalışmış olan David Fincher‘ın yönetmen koltuğunda oturacağı açıklanmıştı. Fincher, o zamandan bu zamana projeyi geliştirmeyi sürdürüyor.

 

 

“Tarantino’nun emekli olmasını anlamıyorum”

10. filminden sonra emekli olacağını açıklayan Quentin Tarantino için Paul Thomas Anderson ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

242

Quentin Tarantino’nun Yeni Filminden Detaylar

Tarantino, 77 yaşındaki efsane oyuncu Al Pacino’yu filminde görmek istiyor.

2030

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

907

Quentin Tarantino Emekli Olma Planlarını Star Trek ile Erteliyor

Şu sıralar dokuzuncu filmi için çalışmalara devam usta yönetmen Quentin Tarantino yeni bir Star Trek filmi için harekete geçti.

700