Dağ Ekibinden Yeni Proje “Börü” Filmi 2018’de Vizyona Giriyor.

Dağ 2'nin yapımcıları Çağlar Arts ve Insignia'nın yeni projesi Börü, sinema salonlarındaki yerini alıyor.

börü

Dağ filmlerini izleyiciyle buluşturan ekipten yeni bir film geliyor. Çağlar Arts ve Insignia yapımcılığında çekilecek olan filmin vizyon tarihi de belli oldu.

Geçen yıl 3.595.874 seyirciye ulaşan ve yılın en çok izlenen yapımı olan Dağ 2’nin yapımcıları Çağlar Arts ve Insignia’nın yeni projesi Börü, sinema salonlarındaki yerini alıyor.

Bu yıl içerisinde Dağ serisinden karakterlerin de yer alacağı, bir Polis Özel Harekat timinin hikâyesinin anlatılacağı Börü isimli bir dizinin Star TV ekranlarında gösterileceği açıklanmış, geçen haftalar içerisinde projeden fragman da yayınlanmıştı. Mars Dağıtım’ın vizyon güncellemesine göre Börü, ayrı bir hikâyeyle sinemada da seyirciyle buluşacak. Filmin Mars Dağıtım dağıtımcılığında, 26 Ekim 2018 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

Börü filmi ne zaman vizyona girecek? İşte son açıklamalar

Son zamanların en çok merak edilen sorusu Börü filmi ne zaman vizyona girecek? 6 bölümden oluşan Börü dizisinin devamı olan filmin ne zaman vizyona gireceği büyük merak konusu oldu.

4582

Alper Çağlar’dan Göktürk üçlemesi geliyor!

Yakın dönemde Dağ serisi ve Börü dizisiyle kendinden bir hayli söz ettiren Alper Çağlar, Göktürk üçlemesiyle sinemaya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

3122

Börü yeni bölüm neden yok?

Star TV’nin ilgiyle izlenen mini dizisi BÖRÜ, önümüzdeki hafta yayınlanmayacak!​

5296

Börü ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Star TV'de birinci bölümüyle ekrana gelen Börü dizisi senaryosu, çekim kalitesi ve oyunculuklarıyla sosyal medyayı salladı.

4634