Kardeşim Benim 2 24 Kasım 2017’de Vizyonlarda

24 Kasım’da vizyona girmesi beklenen Burak Özçivit ve Murat Boz’un başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim 2’nin ilk fragmanı yayınlandı.

Kardesim-Benim-2’den-İlk-Fragman-Geldi

15 Ocak 2016 yılında vizyona giren, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı ve başrollerini Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver’in paylaştığı ilk film Kardeşim Benim 27 hafta gösterimde kalarak 2 milyonun üzerinde seyirciye ulaşarak büyük başarı sağlamıştı. Bu başarının ardından yönetmenliğini yine Mert Baykal’ın yapacağı devam filminin müjdesi verilmişti. Özçivit’in sosyal medya hesabından müjdelediği film 24 Kasım’da gösterimde olacak.

Aslı Enver’in devam filminde yer almayacağı belirtilirken, ilk filmdeki uyumlarıyla sevilen bir ikili haline gelen Burak Özçivit ve Murat Boz’a filmde Ferdi Sancar, Leyla Feray ve Pınar Deniz gibi isimler eşlik ediyor.

Merakla beklenen Kardeşim Benim 2’nin konusu şu şekilde:

İki ünlü kardeş Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), arkadaşları Tato’ya (Ferdi Sancar) karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege’dedirler. Tato ölmüştür. Tesadüf bu ya, iki gün sonra Hakan’ın düğünü vardır fakat cenaze için köye gelmişlerdir. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le (Pınar Deniz) evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla (Leyla Feray), öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle…

Macera dolu komedide Hakan ve Ozan’ın kardeşlik bağı bu zorlu sınavdan geçebilecek mi? Hakan ve Didem arasındaki sevgi Muzaffer’in baskılarına direnebilecek mi? Ozan ve Leyla arasındaki kıvılcım nişanlı ve abilerden sıyrılabilecek mi?”

Kardeşim Benim 2 Filmi Fragmanı

“Mara”dan korku dolu fragman

Başrolünü  Olga Kurylenko'nun üstlendiği korku filmi "Mara"dan uykuları kaçıracak fragman yayınlandı.

3035

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta 8 film birden vizyona girdi. İşte O filmlerin özetleri ve fragmanları...

3602

Çukur’un 19. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça dramatik dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde İdris Koçovalı ve Vartolu Sadettin bir araya geliyor. İş

4291

Vizyon Filmleri – 24 Kasım 2017

24 Kasım 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3612