Danny Boyle imzasıyla ‘Trust’ yarın FX’te başlıyor!

Getty ailesinin gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Trust, 3 Mayıs’ta FX ekranlarında başlıyor. Dizi ilk sezonuyla 3 Mayıs’tan itibaren her perşembe saat 21.30’de FX ekranlarında olacak.

1973 yılında geçen hikayede, dünyanın en zengin insanlarından biri olan John Paul Getty, 16 yaşındaki torunu John’un kaçırıldığını haber veren bir telefon alır. John, Roma’daki İtalyan mafyası tarafından kaçırılmıştır ve karşılığında için 17 milyon dolarlık bir fidye istenmektedir. Ancak John Paul Getty bu miktarı ödememeye kararlıdır ve bunu nedenleriyle birlikte mafyaya açıklar. Öte yandan John’un annesi Gail Harris, oğlunu kurtarmak için çözümler aramaktadır. John’un hayatı ise her geçen saniye daha da büyük tehlikeye girer.

Trust’ın oyuncu kadrosunda Donald Sutherland, Harris Dickinson, Michael Esper, Hilary Swank, Brendan Fraser, Anna Chancellor, Norbert Leo Butz, Charlotte Riley ve Luca Marinelli var.

Simon Beaufoy’un yarattığı dizinin yürütücü yapımcılığını Danny Boyle, Beaufoy ve Christian Colson üstleniyor.

Dizinin hikayesini geçtiğimiz yıl gösterime giren Ridley Scott filmi All the Money in the World’de de ele alınmıştı.

The Gifted Dizisi 2 Kasım’da Başlıyor

Heyecanla beklenen yeni süper kahraman dizisi The Gifted, ilk bölümü ile perşembe saat 21.30’da FX kanalında izleyicisiyle buluşuyor.

3164

Fargo’da Yeni Fragman

Fargo yeni sezon bölümleriyle yeniden adından söz ettirecek gibi duruyor.

17336

Fargo’ya Az Kaldı

FX dizisi Fargo'nun üçüncü sezonundan sonunda fragman yayınlandı.

14616

Fargo 3. Sezonuyla Geliyor

Dizi olarak yayınlanmaya başlandığından beri başarıyla yoluna devam eden Fargo’nun 3. sezonundan bir sahne geldi.

34402