Westworld 3. sezon onayını aldı

Emmy ödüllü HBO dizisi Westworld, Nisan ayının sonunda prömiyerini yapmasının ardından üçüncü sezonun onayını aldı.

Emmy ödüllü HBO dizisi, Jonathan Nolan ve Lisa Joy ikilisinin imzasıyla ekranlardaki yerini almaya devam edecek. 22 dalda Emmy ödülüne aday gösterilen ve bunlardan beşini kazanmayı başaran dizi, ikinci sezon prömiyerinde 2.1 milyon izleyiciyi ekrana çekti. Westworld’ün geçtiğimiz yıl, HBO’nun en çok izlenen dizisi unvanını kazandığını hatırlatalım.

Michael Crichton’ın filminden uyarlanan Westworld, Nolan ve Joy tarafından ekrana aktarıldı. Yapay bilinç ve Dünya’da filizlenen yeni bir yaşam formunu konu edinen dizi ikinci sezonunda androidlerin kendilerini yaratan insanlara başkaldırmasını konu ediniyor. İkinci sezon on bölümden oluşuyor.

Westworld’ün yürütücü yapımcı kadrosunda J.J. Abrams, Richard J. Lewis, Roberto Patino, Athena Wickham ve Ben Stephenson gibi ünlü isimler görev yapmaya devam ediyor. Dizinin prodüksiyonu Kilter Films ve Bad Robot Productions tarafından yürütülüyor.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

1341

HBO’dan Game of Thrones’lu yeni sezon tanıtımı 

HBO, yeni televizyon sezonu öncesi bu sezon yayınlayacağı dizilerle hazırladığı fragmanı paylaştı.

1649

Westworld’den spoiler gibi video paylaşıldı

Westworld’ün yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, ilk sezonunda fan teorileri ve spoilerlardan çok çeken dizinin 2. sezonundaki tüm ayrıntıları içeren bir spoiler videosu yayınlayacağını duyurdu.

1505

Westworld 2. sezon fragmanı yayınlandı

HBO’nun sevilen bilim kurgu dizisi Westworld'ün merakla beklenen ikinci sezon resmi fragmanı paylaşıldı

2590