Dany Boon’dan Eğlenceli Bir Film Raid Dingue

Dany Boon'un yönettiği ve başrolünü paylaştığı Çılgın Baskın, tehlikeli operasyonlarda görev alan bir özel time girmeye çalışan Johanna'nın hikayesiyle gülmeye hazırlanın

Raid-Dingue

Dany Boon’un yönettiği ve başrolünü paylaştığı Raid Dingue(Çılgın Baskın), tehlikeli operasyonlarda görev alan bir özel time girmeye çalışan Johanna’nın hikâyesini anlatıyor.

Polis memuru olan Johanna’nın en büyük hayali, tehlikeli operasyonlarda görev alan özel bir time girebilmektir. Hayalini gerçekleştirmek için sloganı “Çağrıma Daima Cevap Ver” olan bir özel timin elemelerine başvurur. Fakat başvurduğu birimin şefi bir kadının özel timi yavaşlatacağını düşünmektedir. Johanna, hayallerine kavuşmak için her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek midir?

Başrolünü, yönetmenliğini ve senarisliğini Dany Boon’un üstlendiği Raid Dingue(Çılgın Baskın) filminin oyuncu kadrosunda yönetmenin yanı sıra Alice Pol, Michel Blanc, Yvan Attal, Sabine Azéma gibi isimler yer alıyor.“Raid Dingue” ülkemizde 12 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3815

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3409

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3798

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

3007