Dövüş Ustaları Kickboxer: Relatiantion’da Buluşuyor

"Kickboxer: Retaliation"dan dövüş ustalarını toplayan fragman yayınlandı.

Kickboxer-Retaliation

2016 yapımı “Kickboxer: Vengeance”ın devam halkasından fragman geldi. Kick boks sanatının usta isimlerini bünyesinde toplayan dövüş aksiyonu Kickboxer: Retaliation’dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

Kickboxer: Relatiantion Filminin Konusu:

MMA (Karma dövüş sanatları) şampiyonu Kurt Sloane, öldürülen erkek kardeşinin intikamını almasından bir yıl sonra, kendini bir kez daha Tayland’ta buluyor. Güçlü bir gangster tarafından kaçırılan ve hapsedilen Sloane’un özgür kalmak için tek bir şansı vardır; o da 180 kiloluk, güçlendirici ilaçlar etkisindeki bir dövüşçüye karşı, illegal bir şekilde gerçekleşecek olan ölümcül maçı kazanmaktır. Hayatta kalmak için hiç girmediği kadar sıkı bir çalışmaya girmek zorunda olan Sloane, efsanevi usta Durand ve kendisi gibi hapis tutulan Briggs’in yardımıyla özgürlüğe giden tek yoldan sağ çıkabilmek için mücadeleye başlıyor.

Yönetmen koltuğunda Dimitri Logothetis’in oturduğu dövüş güzellemesinde başrolü bir kez daha Alain Moussi üstleniyor. Filmde Sloane’ı hapis tutan gangsteri Christopher Lambert, 180 kiloluk ölüm makinesi Mongkut’u Hafþór Júlíus Björnsson, usta Durand’ı, dövüş filmlerinin efsanevi ismi Jean-Claude Van Damme ve Briggs’i, boks dünyasının en asi ismi olan Mike Tyson canlandırıyor. Filmde Sara Malakul Lane, Jessica Jann, Steven Swadling ve Sam Medina da yer alıyor. Sürpriz oyuncu olarak ise Brezilyalı futbolcu Ronaldinho yer alıyor.

Kickboxer: Relatiantion Filminin Fragmanı:“Kickboxer: Retaliation” ülkemizde 30 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

Kickboxer-Retaliation

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3742

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3357

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3745

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2951