DC’nin en neşeli kahramanı Shazam’dan ilk görüntü geldi

Zachary Levi'nin hayat verdiği karakterden ilk görüntü geldi

DC’nin en neşeli kahramanı Shazam’dan ilk görüntü geldi. “Chuck” serisinin sempatik başrolü Zachary Levi’nin hayat vereceği süper kahramana ilk bakış Las Vegas’taki Levi tarafından yayınlandı. DC Comics’in eğlenceli süper kahraman tonuna yaklaşma çabasının ürünü olan “Shazam!”, Marvel’ın eğlenceli tonuna yaklaşma çabası olarak görülüyor.

“Lights Out” ve “Annabelle: Creation”ın İsveçli yönetmeni David F. Sandberg’ün yönetmen koltuğunu üstleneceği süper kahraman filminde yetim Billy Batson’ı genç oyuncu Asher Angel canlandıracak.

C. C. Beck ve Bill Parker tarafından 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson’ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor.

Süper kahraman filminde, Billy’nin arkadaşları olarak; Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand ve David J. MacNeil bulunuyor. Yetenekli oyuncu Mark Strong da filmin kötü adamı Doctor Sivana’yı canlandıracak.

“Shazam!” ülkemizde 5 Nisan 2019‘da vizyona girecek.

Shazam’den beklenen fragman geldi  

DC Sinematik Evreni’nin merakla beklenen filmi Shazam'den altyazılı ilk fragman paylaşıldı

2289

“Shazam!”dan ilk kostümlü fotoğraf geldi

DC’nin merakla beklenen süper kahraman filmi “Shazam!”dan ilk kostümlü fotoğrafı paylaşıldı.

2657

Joker filmi Batman ile bağlantılı olacak mı?

Todd Phillips'in yönettiği, Martin Scorsese tarafından prodüktörlüğü yapılacak olan Joker filmi büyük bir merakla bekleniyor

5177

DC’de Yeni Gelişme

DC ve Warner Bros. çekilecek olan solo Batgirl filminin yönetmenini buldu!

26373