DC’s Legends Of Tomorrow’dan Güzel Haber

Dizilerin, kanalların takviminde kendine yer bulmaya çalıştığı bir dönemdeyiz. Artık kanallar tüm yapımlara emin adımlarla yaklaşıyor. Tam sezon onayı almak gittikçe zorlaşmaya başladı. Tüm bunları göz önüne alınca DC’s Legends Of Tomorrow için güzel haber geldi diyebiliriz. The CW, dizinin ikinci sezonuna dört bölüm daha ekledi. Böylece yapımın toplam 17 bölüm, ikinci sezonuyla ekranlarda olacağı […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2545OKUMA

Dizilerin, kanalların takviminde kendine yer bulmaya çalıştığı bir dönemdeyiz. Artık kanallar tüm yapımlara emin adımlarla yaklaşıyor. Tam sezon onayı almak gittikçe zorlaşmaya başladı. Tüm bunları göz önüne alınca DC’s Legends Of Tomorrow için güzel haber geldi diyebiliriz. The CW, dizinin ikinci sezonuna dört bölüm daha ekledi. Böylece yapımın toplam 17 bölüm, ikinci sezonuyla ekranlarda olacağı kesinleşti.

Reytinglere baktığımız zaman DC’s Legends Of Tomorrow, yayınlanan ilk dört bölümünde istikrarlı bir yol izledi diyebiliriz. Yapım haftalık 1.8 milyon izlenme ve 0.6 demo reyting rakamına ulaştı. Üçüncü sezon için bu onay müjdesinin gelip gelmeyeceği gerçeğini sezon sonunda ulaşılan sayılar belirleyecek.