Sihirbazlar Çetesi 3 Filminin Çalışmaları Başladı

İlk filmi 2013 yılında vizyona giren ikincisi de bu sene izleyici karşısına çıkan Sihirbazlar Çetesi filmlerinin üçüncüsü yolda. Lionsgate, Sihirbazlar Çetesi 3 filminin hazırlıklarına başladığını duyurdu. Çete sinema tutkunlarının karşısına çıkmaya devam edecek. 2013 senesinde beklenmedik şekilde başarıya ulaşan ve 351 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) devam filmi […]

  • 38PAYLAŞIM
  • 6279OKUMA

İlk filmi 2013 yılında vizyona giren ikincisi de bu sene izleyici karşısına çıkan Sihirbazlar Çetesi filmlerinin üçüncüsü yolda. Lionsgate, Sihirbazlar Çetesi 3 filminin hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Çete sinema tutkunlarının karşısına çıkmaya devam edecek. 2013 senesinde beklenmedik şekilde başarıya ulaşan ve 351 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) devam filmi için ışık yakmıştı. İkincisi bu yıl Haziran ayında vizyona girmiş 334 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. İlk filme göre eleştirmenlerden vasat niteliğinde yorumlar alan Sihirbazlar Çetesi 2’nin ardından sinema tutkunları; Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak? gibi sorular sormuştu. Lionsgate tarafından gelen detaylar soruları yanıtladı. Şirket devam filminin çekileceğini ve senaryoyu yazacak isimlerin belli olduğunu açıkladı.