Deadpool Adamını Buldu

Deadpool 2 filmi için aranan isim bulundu. Cable karakteri Josh Brolin’e emanet.

  • 113PAYLAŞIM
  • 18918OKUMA

Deadpool ilk filmiyle ortalığı kasıp kavurduktan sonra hayranlar ikinci film için heyecanla beklemeye başladı. İlk filmde hem beklentileri hem de dördüncü duvarı kıran Deadpool’un devam filminde Cable’ın olacağı müjdesini filmin sonunda öğrenmiştik. Filmle ilgili bir spoiler değil bu, izlemeyenler korkmasın, en en sonundan bahsediyoruz. Aylardır ortaya atılan isimler de Cable’ı kimin canlandıracağını iyiden iyiye merak etmemizi sağladı. Bir dönem Liam Neeson’ın adı fazlasıyla geçti, özellikle son olarak ise bir dönem James Bond’u canlandıran Pierce Brosnan‘ın ismi öne çıktı. Ancak 20th Century FOX hiç adı geçmeyen sürpriz bir ismi açıkladı. Ve bu isime sanıyoruz mutlu olmayan yoktur. Evet, o isim Josh Brolin, yani oyunculuğunu çoktan kanıtlamış çok başarılı bir aktörü Cable olarak izleyeceğiz. Özellikle Ryan Reynolds ile Deadpool – Cable uyumunu yakalarlarsa, işte o zaman çok daha iyi bir Deadpool filmi izleyeceğimize eminiz.

Daha önce Ryan Reynolds tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamayla Domino karakterini Zazie Beetz’in canlandıracağını öğrenmiştik. Zazie Beetz de daha önce Atlanta ve Easy Money dizleriyle karşımıza çıkmıştı.

David Leitch’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Deadpool 2’nin kadrosunda yer alan ve şuana kadar açıklanan diğer isimler ilk filmde de yer alan T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Stefan Kapicic.

Filmin vizyonda olacağı tarih ise 2018 yılı…

Box Office: Deadpool zirveyi kaptı! Her 3 izleyiciden 2’si Deadpool izliyor

Türkiye gişe verilerine göre 18-20 Mayıs hafta sonunda box office listesini yeni lideri Deadpool

2552

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3073

“Deadpool 2″den yeni fotoğraflar geldi

Yılın kuşkusuz merakla beklenen filmlerinde başı çeken Deadpool 2'de yeni görseller yayınlandı

3098

Deadpool 2’den yeni poster  

Deadpool 2 filminin yeni posteri yayınlandı

2646