Baby Driver’dan Yeni Fragman

Edgar Wright’ın aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Baby Driver filminden yeni bir fragman geldi.

İlk fragmanıyla beklentileri yükselten Baby Driver filminden yeni ve yine hareketli bir fragman yayınlandı. Filmin yönetmenlik koltuğunda Scott Pilgrim vs. the World ile bambaşka bir filme imza atmış olan, Hot Fuzz ile mizah açısından yine özgün bir işin ortaya çıkmış olmasını sağlayan Edgar Wright oturuyor. Film, özellikle kadrosuyla da gerçekten merakla beklediğimiz yapımlardan biri durumunda. Başrollerini Jamie Foxx, Ansel Elgort ve Lily James’in paylaştığı filmde aynı zamanda Kevin Spacey, Jon Hamm, Eiza Gonzalez ve Jon Bernthal da yer alıyor. Filmde Red Hot Chilli Papers‘ın bas gitaristi Flea da bulunuyor..

 

“Baby Driver bizi ilginç bir konu ile karşılıyor olacak. Deneyimli sürücü genç Baby, temiz yüzü nedeniyle bu lakabı almıştır. Hırsızlık yapan kişilerin kaçışında onlara destek sağlayan Baby bir gün bir suç örgütü ile çalışmak zorunda kalacak ve başarısız olma ihtimali çok yüksek bir hırsızlık olayının içinde yer alacaktır. İşler ters gittiğinde ise kaçmak zorunda kalacaktır.”

Baby Driver 30 Haziran 2017 tarihinde vizyonda olacak.

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

2986

Arabistan’da 35 yıllık yasak kalkıyor! Sinema halka açıldı

Suudi Arabistan’da 35 yıllık yasaktan sonra halka açık sinemada yayınlanacak ilk film Marvel'dan geliyor.

2492

All The Money İn The World Her şeye Rağmen Vizyona Giriyor

Zengin kadrosuyla dikkat çeken "All the Money in the World"ten son fragman yayınlandı.

3917

House Of Cards Final Sezonu Çekimleri Yeniden Başlıyor

Final sezonunun çekimleri 8 Aralık itibarıyla kaldığı yerden devam edecek.

3031