Demet Akbağ’lı Komedi “Görevimiz Tatil” İçin Geri Sayım Başladı

Bol yıldızlı "Görevimiz Tatil" ile soğuklara şifa gibi bir yaz komedisine hazır olun.

Demet Akbağ’lı “Görevimiz Tatil”den Poster Yayınlandı

Görevimiz-Tatil-Poster

Cimri aile babası Zafer, bunalmış ev hanımı Türkan, ergenliğini tam gaz yaşayan genç kız Melike, sanatsal çağ atlatan bir teknoloji çağının çocuğu olan Ali gibi aslında her gün gördüğümüz, hayatın içinden tanıdığımız pek çok renkli karakteri barındıran yerli komedi için geri sayıma geçtik.

Görevimiz-Tatil

Görevimiz Tatil Filminin Konusu:

4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçidir. Yıllardır tatile gitmemiş olan aile, terapistlerinin ikna çabalarının sonuç vermesiyle birlikte bir karavan kiralarlar. Antalya’ya doğru yola çıkan bu aileyi bu yolda kimi aksilikler beklemektedir. Bir kaza sonucu arabaları bozulan çift, Yavaşlar Köyü’ne gitmek zorunda kalır. Köylülerin misafiri olan şehirli çift, burada köylülere öğretecebilecekleri kimi şeyler olduğunu fark eder. Bu ortaklık hem iki kültürü birleştirecek hem de haklı bir mücadeleye destek verecektir…

Görevimiz Tatil Filminin Fragmanı:SugarWorkz ve TAFF ortak yapımı yerli komedi “Görevimiz Tatil”, 23 Şubat’ta sinemalarda.

“Çakallarla Dans” serisinin yönetmeni Murat Şeker’in imzasını taşıyan yerli komedi “Görevimiz Tatil”de başrolleri usta oyuncu Demet Akbağ, komedinin aranan yüzlerinden Zafer Algöz yer alırken, filmin çocuklarını ise Ali Keçeli ve Deniz Altan canlandırıyor. Yerli komedi filminin kadrosunda Filiz Ahmet, Sarp Akkaya, Enis Arılan ve Yılmaz Gruda da bulunuyor.

Demet Akbağ ile Zafer Algöz Aynı Filmde

Türk sinemasının iki usta oyuncusu Demet Akbağ ve Zafer Algöz, Görevimiz Tatil filmi için çekimlere Ödemiş’in Birgi Mahallesi’nde devam ediyor. Çekimleri İstanbul’da geçen ay başlayan Görevimiz Tatil filminin yönetmenliğini Çakallarla Dans serisiyle tanınan Murat Şeker yapıyor. Bir aile komedisini ele alacak olan filmin senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazdı.

Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün yanı sıra Sinan Çalışkanoğlu, Sarp Akkaya gibi isimlerin de yer aldığı filmin çekimleri Birgi’nin ardından Bayındır’da devam edecek ve 9 Ekim’de sonlandırılacak.

SugarWorkz ve TAFF‘ın ortak yapımı olacak olan filmde Akbağ ailenin annesini canlandıracakken baba karakterine de Algöz hayat verecek.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3745

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3357

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3745

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2951