Demir Yumruk Daha Net Göründü

Marvel’ın Netflix ile yaptığı ortaklığın son halkası olarak seyirciyle buluşacak Iron Fist’in son fragmanı beklentileri biraz daha yükseltti.

  • 39PAYLAŞIM
  • 6412OKUMA

Netflix ve Marvel ortaklığıyla yapılan ve bir biriyle bağlantılı olan dizilerin son halkasından yeni fragman yayınlandı. İlk uzun fragman olarak yayınlanan Iron Fist fragmanı dizide bizleri neyin beklediğini biraz daha iyi açıklıyor. Bol bol dövüş sanatlarından esintilerle donatılmış fragman bizi mutlu etti doğruyu söylemek gerekirse.

 

Annesini ve babasını küçük yaşta bir uçak kazasında kaybettiğini gördüğümüz Daniel “Danny” Rand’in kendi şehrine geri dönüşünü görüyoruz fragmanda. Ama sadece ailesinin mirasını geri almak için değil, kötülerle mücadele etmek için de dönüyor Danny(Iron Fist).

Iron Fist olarak Finn Jones dizinin başrol oyuncusu. Dizi, The Defenders dizisi öncesi son halka olarak 17 Mart’ta 13 bölümle Netflix’te olacak. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler Jessica Henwick, Jessica Stroup, Rosario Dawson.

The Defenders’ta ise Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist bir arada olacak.

 

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2632

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3287

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3157

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2545