John Wick 2’ye Bir Gün Kala

Keanu Reeves ve Laurence Fishburne’ü tekrar bir arada izleyeceğimiz John Wick 2’den son bir klip daha yayınlandı.

  • 36PAYLAŞIM
  • 5978OKUMA

Keanu Reeves ve Laurence Fishburne’ü en son hangi filmde bir arada izledik? Hemen hatırlatalım, o muazzam seride, Matrix’te. İkili uzun zaman sonra tekrar aynı filmde karşımıza çıkacak, yarın(10 Şubat 2017) gösterime girecek olan John Wick 2 ile.

 

İlk filmiyle beklentilerin üzerine çıkan John Wick, yeni hikayesiyle takrar macera-aksiyon severlerin en fazla beklediği filmlerden biri. Film, Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick karakteriyle ilk filmde olduğu gibi bu filmde de aksiyon sekanslarına doyacağımız garantisini veriyor, en azından fragmanlarda bunun için yeteri kadar malzeme verdi bize. Roma’da geçecek olan filmde John Wick’in hayatta kalma mücadelesini ve başına örülen çoraplardan kendini kurtarmasını seyredeceğiz.

Yönetmen koltuğunda Chad Stahelski’nin oturduğu filmin kadrosunda Keanu Reeves ve Laurence Fishburne haricinde Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini, Lance Reddick, Tobias Segal, John Leguizamo yer alıyor.

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

4617

Keanu Reeves’li Sibirya’dan Türkçe poster geldi

John Wick serisinin sevilen aktörü Keanu Reeves'in yeni filmi Sibirya'dan Türkçe poster yayınlandı.

3168

Sibirya filminden yeni poster yayınlandı

Matrix, John Wick filmlerinin sevilen oyuncusu Keanu Reeves'in de başrolünü oynadığı Sibirya filminden poster yayınlandı.

4393

John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

2587