Den of Thieves Soluksuz Bir Aksiyon Vadediyor

Aksiyonu bol "Den of Thieves" filminden yeni fragman geldi.

Den-of-Thieves

Aksiyonu bol “Den of Thieves” filminden yeni fragman geldi.Bol yıldızlı kadrosuyla dikkat çeken suç aksiyonu Den of Thieves’ten yeni fragman geldi! Zengin kadrosunda Gerard Butler, Curtis ’50 Cent’ Jackson ve Pablo Schreiber gibi isimleri bulunduran “Den of Thieves”, soluksuz bir aksiyon vadediyor.

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles’ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Zira Los Angeles Şerif Bürosu’nun deneyimli ve cesur elemanları, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır…

Yönetmen koltuğunda “Kod Adı: Londra / London Has Fallen” filminin senaristliğini yapmış olan ve “Den of Thieves” ile ilk yönetmenlik denemesini gerçekleştiren Christian Gudegast’ın yer aldığı aksiyon filmi, Gerard Butler ile Gudegast’ı yeniden bir araya getiriyor. Filmin oyuncu kadrosunda O’Shea Jackson Jr., Evan Jones, Cooper Anderson, Maurice Compte, Kaiwai Lyman-Mersereau, Mo McRae, Meadow Williams ve Brian Van Holt da yer alıyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Paul Scheuring’in imzası var.

“Den of Thieves” 19 Ocak 2018 tarihinde sinemalarımızda olacak.

Den of Thieves Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı:


Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3791

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3388

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3784

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2975