Dwayne Johnson ‘Gökdelen’de ölümle yüzleşiyor

Hollywood’un son yıllardaki box office canavarı Dwayne Johnson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Gökdelen”in son fragmanı yayınlandı.

Dwayne Johnson’ı oldukça zor bir durumda yakalayan fragman, filmin en heyecanlı sahnelerinden birine yer veriyor.

Başrol Johnson’a filmde “Orange is the New Black”in yıldızı Pablo Schreiber, “Land of Mine” filminden tanıdığımız Roland Møller, “Preacher” dizisinden Noah Taylor, Kevin Rankin, Neve Campbell, Byron Mann, Chin Han, Paul McGillion, Byron Lawson, Hannah Quinlivan ve Adrian Holmes gibi oyuncular eşlik ederken, yönetmen ve senarist koltuğuna “Yakar Top”, “Bu Nasıl Aile?” ve “Merkezi İstihbarat” filmleriyle tanınan Rawson Marshall Thurber geçiyor. Merakla beklenen “Gökdelen”in ülkemizdeki vizyon tarihi 13 Temmuz.

FBI Rehine Kurtarma Takım lideri ve eski bir asker olan Will Sawyer (Dwayne Johnson) artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmektedir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır.

Dwayne Johnson’ın komedi filmi “Fighting with My Family” ertelendi!

Dwayne Johnson’lı aile komedisi “Fighting with My Family”nin vizyon tarihinde değişiklik oldu. Bu yıl 14 Temmuz’da gösterime girmesini beklediğimiz film, 1 Mart 2019’a ertelendi.

2317

Dwayne Johnson Rampage Filmiyle Sinemaseverler İle Buluşuyor

Canavar soslu filmin ilk fragmanı da neyse ki bizi fazla bekletmedi ve yayınlandı.

2359

Şimdi De Yeni Poster Geldi

Aksiyon filmlerinin taş adamı Dwayne Johnson ile Zac Efron'un başrollerini paylaştığı Sahil Güvenlik filminden yeni poster yayınlandı.

15309

Sahil Güvenlik’ten Altyazılı Fragman

Sahil Güvenlik filminden yeni altyazılı fragman yayınlandı, kaçırmayın!

16496